Iphone 12 128gb Blue

ЦЕНА: 30000 мкд

Iphone 12 128gb Blue


Telefonot e vo odlicna sostojba, mnogu malku koristen i bez nikakva grebnatinka. Cuvan e so zastitna folija i maska od samiot pocetok. Neverlock- raboti na sekoja mrezha
Davam 3 maski gratisГрад:
Skopje
Телефон:
071726855
Објавен на:
13.11.2022

ЦЕНА: 30000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Mihail Neftenov
Град:
Skopje
Телефон:
071726855
Објавен на:
13.11.2022
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка