Apple iPhone 12 Pro Max Unlocked 256GB Pacific Blue

ЦЕНА: 12000 мкд

Apple iPhone 12 Pro Max Unlocked 256GB Pacific Blue


Apple iPhone 12 Pro Max Unlocked 256GB Pacific Blue

Color: Pacific Blue
Internal memory: 256 GB
RAM memory: 6 GB
Operating system name: iOS
IOS version: 14.4.7
Condition: New

What'sApp No: +17203360837
Email: bestbuycustomercaresolution@gmail.comГрад:
Skopje
Телефон:
72033608
Објавен на:
14.09.2021

ЦЕНА: 12000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Chad Mitchell
Град:
Skopje
Телефон:
72033608
Објавен на:
14.09.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка