SE IZDAVA STOMATOLOSKA ORDINACIJA

ЦЕНА: 250 €

SE IZDAVA STOMATOLOSKA ORDINACIJA


Се издава комплетно опремена стоматолошка ординација од 32m2 во нас.Аеродром (позади Бисер до пазарчето)Име:
Град:
Skopje
Телефон:
070 946 053
Објавен на:
27.01.2019

ЦЕНА: 250 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Kristijan
Град:
Skopje
Телефон:
070 946 053
Објавен на:
24.01.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка