Prodazba na Knigi

ЦЕНА: 1 €

Prodazba na Knigi


Pocituvani
Prodavam postara kolekcija na knigi od Josip Broz Tito,potocno negovi sobrani dela,mnogu dobro socuvani.
Dokolku ste zainteresirani,ili pak poznavate nekogo sto sobira kolekcii ili e ljubitel na tie knigi, ve molam da me pobarate na email ili mobilen : mdelimitova@yahoo.com / 38970462120
Za cena po dogovor.Град:
Skopje
Телефон:
070462120
Објавен на:
09.04.2022

ЦЕНА: 1 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Martina Delimitova
Град:
Skopje
Телефон:
070462120
Објавен на:
09.04.2022
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка