Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Велес

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Декодер за кабелска ТВ на Телекабел ТВ+бесплатни 80 канали

Продавам декодер за кабелска телевизија,доколку имате веќе вклучено ТВ на Телекабел,со него ќе гледате плус околу 80 или 100 бесплатни ха-де чисти кристал програми,без никаква доплата за кабелската...

Цена:1.700 ден.

Велес
 

Објавен на: 22.03.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка