Издавам студиа и соби во Охрид

ЦЕНА: 450 мкд

Издавам студиа и соби во Охрид


Комплетно опремени студиа 1800 ден и соби. Телевизор, бања, клима, кујна, Wi-fi конекцијаИме:
Град:
OHRID
Телефон:
076481830
Објавен на:
31.05.2019

ЦЕНА: 450 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Gordana N
Град:
OHRID
Телефон:
076481830
Објавен на:
30.05.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка