Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Велес

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
AMT alarmi

kompanija stacinorana vo skopje koja se bavi so montaza i prodazba na alamrni sistemi.Nudi alrmni sistemi bezbednosni kameri i sekakov vid na domofoni videofoni za vasite stanbeni ili delovni proso...

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 04.09.2012
Најдобро продаваните Canon Дигитални DSLR фото апарат со lense.

CANON DSLR:
Canon EOS 5D Mark II дигитален SLR фото апарат со EF 24-70mm леќа чини $ 1900usd
Канон дигитален SLR фото апарат EOS 5D Mark II + EF24-105 комплет чини $ 1400usd
Canon EOS 7г дигитал...

Цена:800 ден.

Велес
 

Објавен на: 16.07.2012
FS: Nikon D4, Nikon D700 , Canon Eos 5D , Nikon D3x

Nikon D4
Canon Eos 5D
Nikon D3x
Nikon D700

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 23.03.2012
Prodavam Fotoaparat

Prodavam Fotoaparat NIKON F50 na film, Objektiv NIKON AF-Nikkor 35-80mm 1:4-5.6 D-0.35/1.2ft, Blic NIKON SB24 Moze i oddelno

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 22.02.2012
Nikon D700 Digital Camera

Nikon digital camera;

Nikon D3000 Black SLR Digital Camera Kit w/ 18-55mm Lens
Nikon D3X Digital SLR Camera

Цена:800 €

Велес
 

Објавен на: 14.02.2012
Nikon D700 12MP DSLR Camera

Nikon D700 12MP DSLR Camera
Package Content

1 Nikon D700 DSLR Camera

Цена:700 €

Велес
 

Објавен на: 29.01.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка