Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
RASPRODAZBA MONTAZA SO NAJNISKI CENI (UVOZNI)

Kameri :
- PD-CM420
DOME (Polutopka) Den/Nok Kamera 1/4" CMOS Sensor Pixel: 648(H) x 488(V) = 1.500 Denari
- EN-DIT20-82

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 29.05.2013
ITNO SE PRODAVA

MOTOR ZA KAMERA *ARRIFLEX* HS-Mot. N54

Цена:50 €

Скопје
 

Објавен на: 27.05.2013
ЧАЈ ЗА СТОМАЧНИ ТЕГОБИ

Е повекедецениски докажан природен производ кој се покажува како исклучително ефикасен при стомачни тегоби и дијагнози на дигестивен систем. Чајот е 100% природен производ и истиот има карминативно...

Цена:285 ден.

Скопје
 

Објавен на: 24.05.2013
Се продава фотоапарат PAnasonic DMC-FH22

Се продава фотоапарат PAnasonic DMC-FH22/DMC-FS33

http://www.photographyblog.com/reviews/panasonic_lumix_dmc_fs33_review/specifications/

Цена:5.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 20.05.2013
Digitalna masina Noritsu 2611

Машината е во одлична состојба, со три папир магацини, одличен квалитет на дигитални фотографии.

Цена:5.000 €

Кавадарци
 

Објавен на: 17.05.2013
Сензорско осветлување

Компанијата АМТ Компјутери ви нуди единствено решение за темните ходници во вашите згради, или подруми. Дали го исклучивте светлото кога излеговте? Превземете мерки за штедење на струја, да не трош...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 13.05.2013
NIKON BATERI GRIP D60

PRODAVAM BATERI GRIP ZA NIKON D60 HENKEL-GERMANSKI + DALECINSKO OKIDANJE ODGOVARA I ZA DRUGI NIKON APARATI

Цена:1.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 07.05.2013
Нова роденденска цена за алармот со најдобри перформaнси и современ дизајн

Нова роденденска цена за алармот со најдобри перфорамнси и современ дизајн
Звучна индикација на наредбите
LCD дисплеј
32 бежични зони, кодирање авотматско или рачно

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 07.05.2013
Citac za otvoranje na elektronski vrati-rodendenski popust

Po povod jubilejniot rodenden od 5 godini vi nudime neverojatni popusti na celiot asortiman, citac za otvoranje na elektronski vrati, za samo 5.000 den. Pobrzajte vo nasiot prodazben salon na ul.St...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 07.05.2013
Домофонија и Видеофонија- Роденденска понуда

Најдобро решение за згради или домови, безбедно и практично решение. Најквалитетните домофонски и видеофонски апарати можете да ги најдете само кај нас. Најдобриот италијански бренд за домофонија и...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 07.05.2013
Моќна надворешна ден ноќ камера за видео надзор

Неверојатно моќна надворешна водоотпорна камера со sony chipset и 420 TVL, снимање до 50m во ноќни услови. Најдобра заштита за вашите приватни или деволни објекти побрзајте додека не е доцна. Mожет...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 07.05.2013
Rodendenski popust

Pocituvani nasi sorabotnici i verni kupuvaci Kompanijata AMT Kompjuteri slavi 5 godini od nejzinoto postoenje.Po toj povod sakame da vi ponudime prijatno iznenaduvanje so snizuvanje na cenite na ce...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 07.05.2013
Nova Zicna PARADOX 728ULT alarmna centrala

Kompanijata AMT kompjuteri sekogas misli na vasata bezbednost. Obezbedete si gi vasite objekti so PARADOX zicna centrala PA 728ULT plus tastatura 646, plus metalna kutija. Seto toa go dobivate za s...

Цена:3.100 ден.

Скопје
 

Објавен на: 07.05.2013
Nova neverojatna ponua - Zicna PARADOX 728ULT alarmna centrala

Kompanijata AMT Kompjuteri sekogas misli na vasata bezbednost, obezbedete si gi vasite objekti so PARADOX zicna centrala PA 728ULT plus tastatura 646, plus metalna kutija, koi gi dobivate za samo 3...

Цена:3.100 ден.

Скопје
 

Објавен на: 07.05.2013
Proleten popust na alarmeni bezbedoni sistemi

Ako go propustivte veligdenoskoto i 1-vo majskosoto snizuvanje, AMT vi nudi uste edno neodolivo proletno snizuvanje ovoj pat ne propustajte paket GSM centrala, so eden PIR sensor, magneten senzor z...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 07.05.2013
Profesionalno snimanje i fotografiranje

FOTO-TOTO
Profesionalna fotografija so digitalna oprema. Profesionalen video zapis so SONY HDV kamera, stedikam i kran
Kompletni paketi za svadbi:
1. Standarden paket foto i video 5000 ...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 27.04.2013
Nikon 55-200mm VR

Се продава објектив Nikon 55-200mm DX VR. Објективот е 1 година стар со него се сликани околу 500 фотографии.
Lens hood и торбица за објективот се во цената.

Може замена за Canon EF 50mm F1.8 II.

Цена:7.000 ден.

Кочани
 

Објавен на: 25.04.2013
Nikon d70 so 18-70/3.5-4.5

so rezervna baterija i cf memorija

Цена:300 €

Скопје
 

Објавен на: 22.04.2013
kamera nova

kamera samsung 16gb 42xintelli-zoom

Цена:9.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 21.04.2013
Zicen PARADOX alarmen sistem

Zastitete si gi vasite domovi ili delovni objekti so najbezbednite zicni alarmni sistemi na PARADOX. Kompanijata AMT Kompjuteri vi nudi kompleten sistem so zicna centrala PA 728 plus tstatura 636 i...

Цена:3.100 ден.

Скопје
 

Објавен на: 18.04.2013
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка