APARAT ZA PRISLUSKUVANJE NA RAZGOVORI VO PROSTORII

ЦЕНА: 2390 мкд

APARAT ZA PRISLUSKUVANJE NA RAZGOVORI VO PROSTORII


Oва е професионален прислушкувач уред за било кој простор.Прислушкувачот може да се скрие во торба,гардероба,стан,куќа,под работна маса и др,може да се користи за озвочување на кола и слично.
Со нарачка вие ја добивате бубицата како што е на сликата (некои користат исти слики па после добивате сосема друг понеквалитетен производ)

Како работи ?
Во прислушкувачот се става SIM картичка (број) за мобилен телефон,било која мрежа.Одалечете се колку сакате,ограничување нема .
Кога прислушкувачот ( бубицата) која работи со активација на глас,се активира со звук од само 45 децибила( најмал шепот),кога уредот ке се активира тогаш ТОЈ САМИОТ ВИ ЅВОНИ и врти на вашиот број,вие само го прифаќате позивот и слушате.

Кога уредот работи во мод на позив со вашиот мобилен ВИЕ ГО ВРТИТЕ ТОЈ БРОЈ кој што го имате ставено во прислушкувачот и уредот автоматски,потполно бешумно се активира и вие слушате се што се случува.Од тој момент вие слушате разговори каде што го имате поставено.

Можете да слушате разговори во било кој момент без ограничување на било кое место од земјата.Можете и да ги снимате разговорите .

ИСТО МОЖЕ И ДА СЛИКА ВО БИЛО КОЈ МОМЕНТ ЗА ДА ВИДИТЕ КОЈ Е ВО ПРОСТОРИЈАТА!Технички карактеристики:
Прислушкувачот е компатабилен со сите SIM картички на сите оператори
Домет на микрофоните: 14m во нормално растојание
Звукот е кристалено чист и голем домет на микрофоните.
Најквалитетниот прислушкувач на пазарот
Stand-by траење на батеријата: 12-15 дена
Непрекинато слушање : 3-6 часа
Димензија: 3,1 x 1,2cm
СОВЕТ: Ставете нова картичка на која само вие ке го знаете бројот и на тој начин само вие ке можете да слушате разговори.Поради цените на телефонските позиви одберете оператор кој има бесплатни минути и на тој начин ке слушате се бесплатно и неограниччено.
Истата може да се користи и како алармен систем(ја поставувате во одреден објект и ако има провала вие добивате позив на вашиот мобилен телефон)

ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА!

МОБ. 078 300 598 ДЕАНbubica , bubici , buba , bubamara , slusalka , slusalki , mala ,mikro, minijaturna , najmala бубица , бубици , буба , бубамара , слушалка , слушалки , мала , минијатурна , најмала , микро , prisluskuvanje , prislushkuvanje , prisluskuva , shpiun, shpion , spion , spiun , бубица , бубици , прислушкува , прислушкување , шпиун , шпион , шпиунирање, bubici , bubica , bubica , bubici , buba , bubamara , slusalka , slusalki , mala ,mikro, minijaturna , najmala бубица , бубици , буба , бубамара , слушалка , слушалки , мала , минијатурна , најмала , микро , prisluskuvanje , prislushkuvanje , prisluskuva , shpiun, shpion , spion , spiun , бубица , бубици , прислушкува , прислушкување , шпиун , шпион , шпиунирање , SPYГрад:
skopje
Телефон:
078 300 598
Објавен на:
12.08.2015

ЦЕНА: 2390 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Dean Deanovski
Град:
skopje
Телефон:
078 300 598
Објавен на:
12.08.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка