Категории:

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Се продава трпезариска маса од масивно дрво со 6 столици

Трпезариска маса од масивно дрво со 6 столици

Цена:10.000 ден.

   

Објавен на: 07.11.2022
Nudam rabota

Mikan kompani ima potreba od vulkanizeri i peraci na vozila.

Цена:По договор

   

Објавен на: 04.11.2022
Prodavam Seat Altea vo odlicna sostojba (prv sopstvenik)

Prodavam Seat Altea 1.4 TSI vo odlicna sostojba (prv sopstvenik, kolata ne e uvezena), registrirana do 02.2023 godina.

Odlicno socuvana, 92 KW, 125 konjski sili, dvozonska klima, tempomat, parki...

Цена:6.000 €

   

Објавен на: 04.11.2022
Persiski macorcinja

Persiski macorcinja od cistokrven roditel,preubavo domashno leglo, spremni da vi donesat mnooogu ljubov i harmonija vo vasiot dom,posebno ako imate decinja nad 10 god vozrast koi sakaat da imaat m...

Цена:11.000 ден.

   

Објавен на: 30.10.2022
Издавам наместен еднособен стан Железара

Се издава наместен еднособен стан во Железара, Скопје. има дневна 2 кревета, плус кујна 1 кревет, парно, машина за перење, правосмукалка, ТВ и интернет во цената, комуналиите не се вклучени во цена...

Цена:8.000 ден.

   

Објавен на: 26.10.2022
Apartman za kratok i podolg prestoj

Модерен апартман со гаражно место

детали:
- инвертер клима уред, андроид тв

Цена:25 €

   

Објавен на: 17.10.2022
persiski macinja

Se prodavaat dve persiski mashki macinja,omashno leglo,procisteni i so steknati higienski naviki

Цена:11.000 ден.

   

Објавен на: 13.10.2022
Фирма за интериер има потреба од проектанти за мебел

Имаме потреба за проектанти за внатрешно уредување

Цена:10 ден.

   

Објавен на: 03.10.2022
PEUGEOT 307 2.0 HDI

Peugeot 307 2.0 HDI 2003 godina kupen od Euroimpex so full oprema i solidno sochuvan so pominati 170.000 km. Redovno servisiran vo Euroimpex.
Registriran do 06/2023, odlichen avtomobil za gradsko ...

Цена:По договор

   

Објавен на: 25.09.2022
Vkusevi za nargile

Vkusevi za nargile germanski brand King Hookah
11 vidovi . Mango, Peach,watermelon,pineapple,
Strawberry ice cream, ice blueberry, insomnia, bad boy,I love you (love66) swiss Bonbon.

Цена:700 ден.

   

Објавен на: 23.09.2022
Se Prodava Ford Fiesta 1.4tdci 2007

Се продава Ford Fiesta 1.4 tdci 50 kw градски автомобил. Регистрирана до 12.03.2023.
Со full опрема:
- алуминиумски бандажи
- функционален клима уред

Цена:2.900 €

   

Објавен на: 22.09.2022
Izdavam opremen stan

Se izdava opremen stan 40 m2 vo Kapistec kaj cveten pazar,3 kat so lift,parno i klima.Pogoden za samci ili 1 student/studentka

Цена:1 €

   

Објавен на: 15.09.2022

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 12.09.2022
Продажба на нива

Нивата се наоѓа во општина Чучер Сандево, поточно во близина на селото Глуво Бразда. Нивата е со големина од 2484м2.

Цена:10 ден.

   

Објавен на: 03.09.2022
Издавам станови во Центар и на ул.Рузвелтова - Дебар Маало

Издавам станови во Центар(50м2) и на ул.Рузвелтова во Дебар Маало (42м2) за млад брачен пар, двајца студенти/студентки, двајца или еден вработен.
Цена 230 евра и 200 евра
Контакт Видое 072/740-26...

Цена:230 €

   

Објавен на: 02.09.2022
kuka vo naselba cento

kukata se naoga na sama raskrsnica na kos vo naselba cento koga doagate od centar na semaforite levo pa edno 800 m samo pravo . kukata se sostoi od 3 kata prizemje sprat i podkrovje vo golemina od ...

Цена:155.000 €

   

Објавен на: 01.09.2022
Апартман строг центар

Се изнајмува апартман, кој се наоѓа на ул.Димитар Влахов А2-1/9 (стара автобуска станица - строг центар), 1 минути до езеро.
Опремен со 3 кревети, комплетно опремена кујна, тоалет. Цена по договор

Цена:30 €

   

Објавен на: 23.08.2022
Се издава деловен простор 33m2

Се издава деловен простор од 33 m2, ненаместен, на Бул. “АВНОЈ“ бр. 74, локал бр.5, во населба Јане Сандански, о. Аеродорм. Има 2 простории од цца 20 i 10 m2 и WC, со 2 влеза према улиц...

Цена:1 €

   

Објавен на: 23.08.2022
Пиштол Застава калибар 7.65

Продавам Пиштол Застава калибар 7.65, скоро нов.
Го продавам на лице кое поседува дозволоа за носење на оружје.
Цена по договор.

Цена:По договор

   

Објавен на: 23.08.2022
Изнајмувам наместена гарсоњера 33м2 во Карпош

Изнајмувам гарсоњера 33м2 на четврти спрат, со парно греење на ул. Њуделхиска бр.5 помеѓу Педагошка Академија и Веро. Цена по договор. Тел: 070 521211

Цена:1 €

   

Објавен на: 18.08.2022
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка