Audi, Passat b5, b5+ Delovi

ЦЕНА: 1 €

Audi, Passat b5, b5+ Delovi


Passat b5, b5+

-Turbina

-Dizne

-Cevka za turbina

-Interkuler na brzi spojke

-ABS pumpa bosch ASP ASR

-Hladnjak (radiator ) za motor

-Hladnjak za Klima so presostat

-Kompresor za Klima

-Alternator

-Alanser

-Preden branik so halogenki

-Euro Kuka

-Rezervna guma so celicen bandaz

-Farovi angeleys

-Stopsvetla

-Raketa na volan

-Lev i desen Retrovizor

-Sofersajbna

-Hauba predna i zadna

-Kompjuter, Brava, Racki, Kabli site delovi prakam po kargo

(Ceba po Dogovor)

☎️071267942 ☎️074232575Град:
kumanovo
Телефон:
071267942
Објавен на:
30.09.2019

ЦЕНА: 1 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Daniel Tasevski
Град:
kumanovo
Телефон:
071267942
Објавен на:
30.09.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка