Iznajmuvam Sobi vo Centarot na Struga

ЦЕНА: 5 €

Iznajmuvam Sobi vo Centarot na Struga


Собите се наоѓаат во центарот на градот.
контакт тел- 078834721 / 071349552Град:
Струга
Телефон:
078834721
Објавен на:
12.07.2019

ЦЕНА: 5 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Константин Миладинов
Град:
Струга
Телефон:
078834721
Објавен на:
12.07.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка