Trpezariska masa so stolici

ЦЕНА: 20000 мкд

Trpezariska masa so stolici


Se prodava trpezariska masa izrabotena od metal i staklo so dimenzii 120x90, so moznost za prodolzuvanje 240x90 i 6 beli stolici izraboteni od koza i metal.
Istite se vo odlicna sostojba.Град:
Skopje
Телефон:
070 884 804
Објавен на:
17.08.2019

ЦЕНА: 20000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Marija Postolovska
Град:
Skopje
Телефон:
070 884 804
Објавен на:
17.08.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка