Категории:

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
PRODAZBA NA STANOVI VO GORCE - NOVOGRADBA

Prodavame stanovi- novogradba - P+3K so lift - vselivi na 30.09.2019 god. vo Gorce Petrov - sportski tereni i toa:
27m2,30m2,33m2,38,i 40m2 so edna spalna soba i
44m2,52m2 so dve spalni sobi

Цена:900 €

   

Објавен на: 06.03.2019
Izdavam soba vo Centar

Издавам евтинo соба со парно на прв спрат на ул.Рузвелтова, за студентка / вработена по можност непушач.

Цена:По договор

   

Објавен на: 05.03.2019
Продавам куќа во Крушево

Продавам куќа во Крушево во непосредна близина на хотелот Монтана, со подрумски простории и гаража, наместена, изолирана со Демит фасада, новоградба...

Цена:40.000 €

   

Објавен на: 26.02.2019
Borbet bandazi 16 5 x 100 бандажи

Prodavam Borbet bandazi 16 incni 5x 100

So nadazite odat originalni strafovi x 20 komada i:

Цена:25.000 ден.

   

Објавен на: 02.02.2019
se prodava baraka vo Lisice posledna 7ka

Se prodava baraka na atraktivna lokacija na samiot bulevar (na starą posledna sedmica) vo naselba Lisice,so plac 260 m2 od Koj 70 m2 baraka i 15 m2 garaza

DUP P+2+potkrovje.Vo osnova 102 m2 Visi...

Цена:1 €

   

Објавен на: 27.01.2019
SE IZDAVA STOMATOLOSKA ORDINACIJA

Се издава комплетно опремена стоматолошка ординација од 32m2 во нас.Аеродром (позади Бисер до пазарчето)

Цена:250 €

   

Објавен на: 27.01.2019
SE PRODAVA!!!!: - Opel Astra H 1.4 66kW 10.2008g.

- NE E UVEZENA Kupena od AVTOKUKA
- PRV SOPSTVENIK
- Registrirana do 10.2019
- Atestiran plin Novus (Pl.boca na mesto na rezerno trkalo)

Цена:По договор

   

Објавен на: 19.01.2019
prodazba

prodazba na bekaton plocki i montaza na site vidovi bekaton plocki zza povise info br 070434170

Цена:По договор

   

Објавен на: 18.01.2019
Izdavam namesten stan vo Kisela Voda

Izdavam namesten stav vo Kisela Voda, od 01.02 na vtori sprat, vednas do hotel Pelagonija, so centralno parno greenje.

Цена:200 ден.

   

Објавен на: 14.01.2019
Се издава стан во Аеродром

Се изнајмува стан на многу мирна локација, во близина на Капитол. Станот е соодветен за студенти или млад брачен пар.

Цена:10.000 ден.

   

Објавен на: 26.01.2023
Prodavam Washburn gitara I Fender pojacalo

Prodavam Washburn gitara so seymour duncan magneti kako nova so se kabel za pojacalo i torba. Plus vo prodavam pojacalo Fender G-dec 30 kako novo e.

Цена:1.000 €

   

Објавен на: 22.01.2023
Prodavam FRIZIDERI

Prodavam frizideri. Sin 500 litri, crven 700 litri i vertikalen za pijaloci. Tel. 077 970 913

Цена:По договор

   

Објавен на: 14.01.2023
Prodavam MOTORI za KOMPRESOR i VITRINI

Prodavam motori za kompresor i vitrini. Tel. 077 970 913

Цена:По договор

   

Објавен на: 14.01.2023
Itno mi e potreben ,zaem

Itno mi e potreben zaem vrakam za dva meseci moze so notarski dogovor

Цена:40.000 ден.

   

Објавен на: 15.12.2022
Licni oglasi

Masazi, tretmani.

Цена:1.500 ден.

   

Објавен на: 14.12.2022
Превод - часови по албански јазик

Часови по албански јазик за деца и возрасни, индивидуални и во група. Часовите се online.

Цена:По договор

   

Објавен на: 28.11.2022
VIP SERVICES SKOPJE THESSALONIKI SOFIJA PRISHTINA BELGRADE ATHENS ZAGREB TIRANA CHEAP

The cheapest services in Macedonia and outside. With our services you have luxury car Mercedes E class.
Our prices are so definitely amazing in Skopje, and with this service we give invoice from o...

Цена:75 €

   

Објавен на: 25.11.2022
Стан во Аеродром за 160 евра

Се издава стан 31м2, со една спална, во стар Аеодром, на убава и мирна локација, блиску до центарот на градот, веднаш до градинката Црвенкапа. Станот е комплетно реновиран.

Цена:160 €

   

Објавен на: 21.11.2022
IZDAVAM DUKJAN VO AERODROM DO SLATKARNICA PALMA

Izdavam dukjan vo naselba Aerodrom vednash do slatkarnica Palma, dosega dukjanot raboteshe kako market, no istiot mozhe da raboti i kako : kafich, kladilnica, sendvichara, apteka, market i slichno....

Цена:По договор

   

Објавен на: 20.11.2022
Kamin na drva

Se prodava kamin na neupotreben kamin na drva

Цена:По договор

   

Објавен на: 15.11.2022
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка