80м2 ТРИ спални, две купатила, Гаража+паркинг

ЦЕНА: 85000 €

80м2 ТРИ спални, две купатила, Гаража+паркинг


Продавам стан од 80м2 на ул:Јуриј Гагарин 62. дијагонално од студентски дом Гоце Делчев, нова зграда од 4 спрата, на високо приземје. Станот е со три спални, купатило плус тоалет, дневна соба трпезарија, кујна, комплет со уградни плакари, нова кујна и друг мебел, сопствено парно на струја и гаражно место во подрум + паркинг пред зграда со комплет четири имотни листови.Град:
Skopje
Телефон:
070205245
Објавен на:
18.12.2019

ЦЕНА: 85000 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Johan ELZESER
Град:
Skopje
Телефон:
070205245
Објавен на:
18.12.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка