ИТНО: БЕСПЛАТНО се вдомува женско куче и мајката

ЦЕНА: По договор

ИТНО: БЕСПЛАТНО се вдомува женско куче и мајката


ИТНО: БЕСПЛАТНО Се вдомуваат едно игриво и весело женско кученце околу 3 месеци стари, а и мајката се вдомува. СЕСТРИЧКАТА НА КУЧЕНЦЕТО ЈА ОТЕПАЛЕ ПРЕД 3 ДЕНА. Ќе биде со среден до голем раст. Мајката е на последните 2 слики.

МИЛЕНА 072 260 578Град:
Bitola
Телефон:
072260578
Објавен на:
15.10.2019

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Milena Slivoska
Град:
Bitola
Телефон:
072260578
Објавен на:
15.10.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка