Konduri za skijanje-novi (br.39-40)

ЦЕНА: 80 €

Konduri za skijanje-novi (br.39-40)


Продавам кондури за скијање, нови, еднаш возени, број 39-40.


тел 070 235 515Име:
Град:
Skopje
Телефон:
070235515
Објавен на:
19.12.2019

ЦЕНА: 80 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Natasa
Град:
Skopje
Телефон:
070235515
Објавен на:
19.12.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка