taxi taksi такси solun sofija belgrad pristina

ЦЕНА: 25 €

taxi taksi такси solun sofija belgrad pristina


Vrsime taksi prevoz do site turisticki destinacii niz grcija EXTRA CENA 070575003 Prevozot se vrsi so mercedes E klasa osigurani patnici izdavajne na smetka i smetkopotvrdi plajkajne na faktura.Sekoj den prevoz do bansko i borovec ceni po dogovor pocnuvajki od 25 evra od covek vo zavisnost kolku patnici ima.Za detalni informacii javetese na 070575003 moze i na viber i SMS ISTO TAKA ORGANIZIRAME PREVOZ OD SITE AERODROMI VO BUGARIJA GRCIJA PRISTINA MAKEDONIJA.ORGANIZIRAME I PREVOZ ZA GRUPI OD 6 I DO 18 PATNICI SO SARAN I MERCEDES KOMBI.ZA BILO KAKVA INFORMACIJA KONTAKTIRAJTE NA 00389 (0)70575003 PETARГрад:
Skopje
Телефон:
070575003
Објавен на:
15.10.2019

ЦЕНА: 25 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
PETAR PETRESKI
Град:
Skopje
Телефон:
070575003
Објавен на:
25.12.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка