Продавам 4-собен стан во Аеродром (Три Бисери)

ЦЕНА: По договор

Продавам 4-собен стан во Аеродром (Три Бисери)


Продавам 4-собен стан во Аеродром - Три Бисери, 100 м2 (3 спални, дневна, трпезарија, кујна, бања, купатило, 2 тераси, подрум-посебно соѕидан + бесплатен паркинг), на 2-ри кат, во зградите покрај кејот, кај фудбалското игралиште на Вардар (помеѓу Три Бисери и хотел Русија), во многу мирна средина и не излегува на главна улица.
Цена по договор.
Контакт телефон - 070-498-778Име:
Град:
Skopje
Телефон:
070-498-778
Објавен на:
22.01.2020

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Stan
Град:
Skopje
Телефон:
070-498-778
Објавен на:
27.01.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка