Категории:

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
СОБИ И АПАРТМАНИ-ОХРИД, СТРОГ ЦЕНТАР КАЈ ОХРИДСКА БАНКА И КОЊСКО

Издаваме апартмани и соби во Охрид, населба Коњско, во близина на хотелите Метропол, Блеви и Конгресен центар, на 300 м оддалеченост од езерото, а на 7 км од центарот на Охрид.
Апартманите се копм...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 10.08.2022
SANI

Prodavam stan od 41m2, 10 kat, vo kulite vo Zelezara, 41m2.Dve sobi, kujna, kupatilo, trpezarija, so moznost za dogradba. Moze i opremen, moze i prazen. Hitno poradi selenje vo stranstvo. Tel. 078264341

Цена:40.000 €

   

Објавен на: 26.07.2022
ЛИМО ЛИМУЗИНА MЕРЦЕДЕС 560 SEL LIMO LIMUZINA

Лимузина Лимо со 7 седишта за професионално, персонални или за свадби и други свчености.
Во работна состојба.
Американски Таблици.
Користен само од еден сопственик.

Цена:8.000 €

   

Објавен на: 22.07.2022
Студија за семејства и парови

Сместувачкиот комплекс е лоциран на ул. "Марко Нестороски" 37Б, помеѓу главната автобуска станица (на растојание oд 400 m) и Охридска Банка (на растојание од 650 m), а располага со двокре...

Цена:10 €

   

Објавен на: 19.07.2022
Бараме столари и монтери со искуство

Бараме столар и монтер со искуство за работа во столарска работилница за плоцест материјал

Цена:По договор

   

Објавен на: 01.07.2022
Се продава куќа во Маџари - Триангла, 410 м2

Се продава нова невселена куќа во населба Маџари, Триангла со вкупна површина од 410м2.

Куќата се состои од:
- Сутерен, пренаменет во деловен простор (2 дуќани, со можност да се спојат во еден);

Цена:170.000 €

   

Објавен на: 29.04.2022
SE PRODAVA KUKA

SE PRODAVA KUKA 56 m2 DVONO MESTO SO POD POVRSINATA NA KUKATA I DVOROT ZAEDNO 118 m2
SO MARKICKA ZA IZGRADBA NA POVEKE KATNICA , SE NAOGA NA KOC E OD DVE ULICI .
UL. VOSTANICKA I UL. ENICE V...

Цена:135.000 ден.

   

Објавен на: 16.04.2022
Povolno prodavam rezervoar za dizel gorivo

Koristen rezervoar za dizel 1500 litri
Avtomati za roletni
Agolna kada
Trotinet

Цена:100 €

   

Објавен на: 15.04.2022
nudimo financijskog online kredit

Ovim ćemo obavijestiti širu javnost da nudimo financijskog pomoćnika uz kamatnu stopu od 3% godišnje, što je 100% osigurano i 100% odobreno.Ako trebate brzu i pouzdanu tvrtku u...

Цена:1.000.000 €

   

Објавен на: 07.04.2022
NUDIMO BRZA KREDIT ONLINE PONUDA

Ovim putem obavještavamo širu javnost da nudimo financijskog asistenta uz kamatnu stopu od 3% godišnje i to je 100% osigurano i 100% odobreno. Ako trebate brzu i pouzdanu tvrtk...

Цена:900.000 €

   

Објавен на: 07.04.2022
financijskog asistenta danas online ponuda cfinancials11@gmail.com

Ovim putem obavještavamo širu javnost da nudimo financijskog asistenta uz kamatnu stopu od 3% godišnje i to je 100% osigurano i 100% odobreno. Ako trebate brzu i pouzdanu tvrtk...

Цена:1.000.000 €

   

Објавен на: 07.04.2022
nudimo financijskog asistenta KREDIT

Kredit 100 % od garanciju privatni od 3,000 eura ima 90,000.000 eura. Srbija; Grna Gora; Zurich; Nemacki; Hrvatska; Slovenija; Holandija; Bosna; Nemacka
Kredit bez jamaca
Kredit od banaka
Stambe...

Цена:1.000.000 €

   

Објавен на: 07.04.2022
KREDITI ZAJAM ONLINE PONUDA

Kredit 100 % od garanciju privatni od 3,000 eura ima 90,000.000 eura. Srbija; Grna Gora; Zurich; Nemacki; Hrvatska; Slovenija; Holandija; Bosna; Nemacka
Kredit bez jamaca
Kredit od banaka
Stambe...

Цена:1.000.000 €

   

Објавен на: 07.04.2022
зээлийн үйлчилгээ зээл өгөх 3%

Тэд хувийн болон бизнесийн зорилгоор ямар нэгэн зүйлд мөнгө хэрэгтэй байгаа чин сэтгэлээсээ, үнэнч шударга хүмүүст зориулж жинхэнэ мөнгө санал болгодог.
Яг хэрэгтэй байгаа хамгийн их мөнгөөр ​​тэд...

Цена:13 ден.

   

Објавен на: 07.04.2022
Бид үнэхээр бага хүүтэй 100% мөнгө санал болгож байна

Та банкнаас зээл авахаас татгалзаж байна уу, эсвэл төлбөрөө төлөхийн тулд хурдан зээл авах шаардлагатай байна уу, Санхүү муутайгаас болж бүтэхгүй байгаа бизнес байна уу, Байшин худалдаж авахад зээл...

Цена:12 ден.

   

Објавен на: 07.04.2022
PONUDA KREDIT ZAJAM ONLINE BRZA

Pozajmice do 3,000 eura ima 1,000.000 EURO. Bez zaloga uz sudsku overu ugovora u sudu. Srbija; Grna Gora; Zurich; Nemacki; Hrvatska; Slovenija; Holandija; Bosna; Nemacka. Email : cfinancials11@gma...

Цена:1.000.000 €

   

Објавен на: 07.04.2022
ONLINE ZAJAM KREDIT PONUDA CFINANCIALS

Kontaktirajte me za vaö kredit putem od 3,000 eura ima 90,000.000 eura Pojedinacne öirom sveta preciznije vi koji ste u Srbija; Grna Gora; Zurich; Nemacki; Hrvatska; Slovenija; Holandija;...

Цена:1.000.000 €

   

Објавен на: 06.04.2022
ONLINE ZAJAM KREDIT PONUDA DANAS

Kontaktirajte me za vaö kredit putem od 3,000 eura ima 90,000.000 eura Pojedinacne öirom sveta preciznije vi koji ste u Srbija; Grna Gora; Zurich; Nemacki; Hrvatska; Slovenija; Holandija;...

Цена:1.000.000 €

   

Објавен на: 06.04.2022
Likvidnost dostupna svima

Dostupan sam za sve vaše kreditne zahtjeve. Bez obzira na financiranje, ulaganja, otkup kredita, partnerstvo i pomoć starijima. Samo me kontaktirajte za više informacija o vaši...

Цена:1.000 €

   

Објавен на: 06.04.2022
jedan kredit

Podržavamo vas u potrazi za kreditom, financiranjem ili kratkoročnim i dugoročnim ulaganjem kako biste pokrenuli, ubrzali vaš razvoj ili potaknuli svoje inovacije. Ne ustručavajte se kontakt...

Цена:80.000 €

   

Објавен на: 06.04.2022
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка