Se prodava Renault Megane 1.5 dci

ЦЕНА: 2300 €

Se prodava Renault Megane 1.5 dci


Se prodava Renault Megane 1.5 dci 2003ta, registrirano do 18.03.2020 god, mala potrosuvacka, dobro vozilo za vozac pocetnik. Moze da se vidi i proba vo sekoe vremeГрад:
Skopje
Телефон:
078334213
Објавен на:
29.04.2019

ЦЕНА: 2300 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Martin Spasovski
Град:
Skopje
Телефон:
078334213
Објавен на:
08.04.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка