Категории:

Facebook Like box

Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Se prodava Renault Megane 1.5 dci

Se prodava Renault Megane 1.5 dci 2003ta, registrirano do 18.03.2020 god, mala potrosuvacka, dobro vozilo za vozac pocetnik. Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme

Цена:2.300 €

   

Објавен на: 29.04.2019
Se prodava Citroen Jumper kombe 2.5 dizel

Se prodava Citroen Jumper kombe 2.5 dizel
Kombeto e vo odlicna mehanicka sostojba ima samo nekoi sitni zabeleski okolu karoserijata. Proizvedeno 1998 god.
Kombeto e socuvano so redovni servisni i...

Цена:2.400 €

   

Објавен на: 24.02.2020
Organizacija i dekoracija na rodendeni, slatki masi

Slatki masi, slatki zadovolstva za vasite najmili..Organizacija I dekoracija vo vashiot dom, igroteka, dvor, kafana kade I da e..Nie vi stoime na raspolaganje za nasmevkata na vasheto dete.. ☺️
P...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 12.11.2019
Odstranuvanje na zaglaveni injektori

Odstranuvanje na zaglaveni injektori(dizni) na lice mesto bez potreba na odstranuvanje na glava (dekla) info 078334213 Martin

Цена:По договор

   

Објавен на: 21.02.2019
Se prodava Pezo 206

Se prodava pezo 206 1.9 dizel 2001-va godina. Kolata e odrzuvana proverka kade sakate. Neregistrirano

Цена:1.599 €

   

Објавен на: 21.02.2019
Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка