SE PRODAVA!!!!: - Opel Astra H 1.4 66kW 10.2008g.

ЦЕНА: По договор

SE PRODAVA!!!!: - Opel Astra H 1.4 66kW 10.2008g.


- NE E UVEZENA Kupena od AVTOKUKA
- PRV SOPSTVENIK
- Registrirana do 10.2019
- Atestiran plin Novus (Pl.boca na mesto na rezerno trkalo)
- Mesto za polnenje na plin desno dole na branikot
- Zimski gumi Kleber vtora sezona 16 " 205 55 16
- Letni gumi Michelin treta sezona 16" 205 55 16
- Servo volan
- Komandi na volan
- Elektrika na stakla
- Elektrika na retrovizori (ogledalo i zatvaranje)
- Greachi na retrovizori
- ABS
- Fabrichko radio so CD
- Dva kluchaИме:
Телефон:
079338550
Објавен на:
19.01.2019

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Марка возило:
 Opel Astra
Година на производство:
 2008
Град:
 Скопје
Поминати километри:
 90000 km
Гориво:
 Бензин+Плин
Коњски сили:
 66 кс
Врати:
 4-5 врати
Аудио систем:
 ЦД плеер

Дополнително:

check Клима
check ABS
check Борд компјутер
check Airbag
check Плин
check Ел. стакла
check Металик боја
check Сервисна книшка
check Серво волан
check Централно заклучување
check Чиста документација

Контакт

Име:
Dejan
Телефон:
079338550
Објавен на:
19.01.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка