Borbet bandazi 16 5 x 100 бандажи

ЦЕНА: 25000 мкд

Borbet bandazi 16 5 x 100 бандажи


Prodavam Borbet bandazi 16 incni 5x 100

So nadazite odat originalni strafovi x 20 komada i:

Letni gumi Bridgestone Turanza 205/55/16 data na proizvodstvo Januar 2018.

Cena fiksna.Град:
Gazi Baba
Телефон:
0038975649566
Објавен на:
02.02.2019

ЦЕНА: 25000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Kiril Cuparigov
Град:
Gazi Baba
Телефон:
0038975649566
Објавен на:
02.02.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Aluminiumski bandazi 14 4 x 100mm

4 dobro socuvani aluminiumski bandazi so gumi vo odlicna sostojba M+S 14-ki 4 x 100 mm pasuvaat na Golf I II III,Seat,Skoda,Opel,Eskord i dr...

Цена:6.000 MKD


Објавен на: 20.06.2017
ALUMINIUMSKI FELNI 18” so 4 strafa za Citroen, Peugeot, Ford…

ALUMINIUMSKI FELNI 18” so 4 strafa za Citroen, Peugeot, Ford…
Cena: 350 eur
Kontakt: Mile 070228608; Toni 070330633

Цена:350 EUR


Објавен на: 18.01.2017
Bandazi za peugeot 307

Se prodavaat 4 celicni bandazi so 4 ratkapni,koristeni dve sezoni za peugeot 307 ,razmak 4*108 .Cena po dogovor. 071200146 070614615

Цена:1 MKD


Објавен на: 12.10.2015
Bonanza Промо: Јамаха Tyros 5,4,3-Јамаха PSR S950,910,900,750,710-Korg Pa3X-Korg M388 88-Korg Pa500

Забелешка: Контактирајте со нас ако сакате цената и повеќе детали за instrument..we исто така ви нуди толку многу попуст на keyboard..the инструменти се cheap..Behind на производите што ги носат и ...

Цена:29.342 MKD


Објавен на: 18.03.2015
Brand New Apple iphone 6plus 128GB

Mobile are brand new sealed in box comes with 1 year international warranty and also comes with 6 months return policy

Apple iphone 6 plus 128GB 64GB 16GB
Apple iphone 5S 64GB 32GB 16GB

Цена:700 EUR


Објавен на: 19.10.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка