Izdavam soba vo Centar

ЦЕНА: По договор

Izdavam soba vo Centar


Издавам евтинo соба со парно на прв спрат на ул.Рузвелтова, за студентка / вработена по можност непушач.Име:
Телефон:
070 358 680
Објавен на:
05.03.2019

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Ana/Lina
Телефон:
070 358 680
Објавен на:
21.08.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка