Prodavam Mitshibushi Pajero

ЦЕНА: 11500 €

Prodavam Mitshibushi Pajero


Prodavam Mitshibushi Pajero 3.2DID 2002 Godina.
Pominati 230.000km
Novi GRABBER GUMI
Novi bandazi
Novi sportski aportizeri
Avtomatski menuvac
Sedista 5+2
Smeneti diskovi
Smeneto ulje
Registrirano do 11.11.2019 so zelen karton
Prosiren po 3cm od osovina vkupno 6cm
076955213Град:
Skopje
Телефон:
076955213
Објавен на:
26.03.2019

ЦЕНА: 11500 €

Карактеристики:

Марка возило:
 Mitsubishi Pajero
Година на производство:
 2002
Град:
 Скопје
Поминати километри:
 130000 km
Гориво:
 Дизел
Врати:
 4-5 врати
Коњски сили:
 160 кс
Аудио систем:
 ЦД плеер

Дополнително:

check Клима
check ABS
check 4x4
check Ел. стакла
check Металик боја
check Серво волан
check Чиста документација

Контакт

Име:
Vasilij Todorovski
Град:
Skopje
Телефон:
076955213
Објавен на:
26.03.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка