Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Велес
Сите
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО
Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Se prodava stan vo centar na Veles

Se prodava stan od 58 m2 na sedmi sprat vo zgradata nad SETEC I NLB Tutunska Banka (lokacija na poranesna stokovna kukja NA-MA) vo centar na Veles, Zgrada poseduva nov lift i domofoni. Cena po dogovor

Цена:По договор

Велес
58 m2
3 соби
5 - 10 кат
Паркет
Лифт

Објавен на: 08.06.2019
Prodavam stan sproti noviot TEATER

PRODAVAM STAN SPROTI NOVIOT TEATER SO POVRSINA OD 42M2

Цена:По договор

Велес
42 m2
2 соби
1 кат
Клима
Чиста документација

Објавен на: 13.06.2014
Продавам стан во Велес 99м2

Станот е во новоизградена зграда на ул.Димитар Влахов 49/6 во Велес над Алфа Маркет.
Има салон од 45 квадрати, две огромни соби, две купатила, две тераси и подрум од 7 квадрати.
Можно е да се под...

Цена:88.000 €

Велес
99 m2
3 соби
3 кат
Клима
Чиста документација

Објавен на: 25.04.2014
КУПУВАМ СТАН

Купувам еднособен или двособен стан во Велес.


Понуди на тел. 076-848-949 од 15-21 часот деновите од понеделник до сабота а недела од 08-21 часот.

Цена:По договор

Велес
Празен
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 27.03.2014
prodavam stan vo centarot na veles

prodavam stan vo centarot na veles ( karsi ceselot)
cena po dogovor

Цена:По договор

Велес
71 m2
3 соби
3 кат
Паркет
Празен
 

Објавен на: 09.12.2013
Se prodava stan vo CENTAR

Se prodava 70 m2 stan vo strog centar na Veles na ulica Marsal Tito 34 so 10 m2 podrumski prostor i garaza kaj Lovnoto.

Kontakt TEL.: 077 820 639 - Borislav

Цена:35.000 €

Велес
70 m2
3 кат
 

Објавен на: 05.06.2013
КУПУВАМ СТАН

Купувам стан во Велес со површина до 42 метри квадратни, станот може да биде стар, нов или во градба Вашите понуди можете да ги пратите исклучиво на

niko.sekov@gmail.com

Цена:По договор

Велес
42 m2
2 соби
4 кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 19.07.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка