Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Продавам

Продавам стан во Мичурин градба 2004година 86м2,трособен со салон,кујна,тоалет,антре,ходник,два балкона ,има централно парно греење на втори спрат,подрум ,паркинг,поставеност на станонот североисто...

Цена:По договор

Скопје
862 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 10.05.2018
NOV STAN 63m2 VO AERODROM - 1 KAT

Објектот се наоѓа во Аеродром во непосредна близина на макпетрол бензинска
Станот е на прв кат од 10
Објектот ке биде готов во Септември, 2018

Цена:1.100 €

Скопје
63 m2
3 соби
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 09.05.2018
NOV STAN 45m2 VO AERODROM

Објектот се наоѓа во стар Аеродром во непосредна близина на макпетрол бензинска
Станот е на поткровје
Објектот ке биде готов во Септември, 2018г.

Цена:1.100 ден.

Скопје
45 m2
2 соби
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 09.05.2018
Продажба на стан во Чаир

Продавам двособен стан во Чаир, 54 м2, на први кат, јужна страна, реновиран. Цена по договор.

Цена:По договор

Скопје
54 m2
3 соби
1 кат
Паркет
Празен
 

Објавен на: 07.05.2018
SE PRODAVA STAN VO OHRID

Stanot e vo odlicna sostojba, so prekrasna panorama i odlicen pogled. So cista dokumentacija, vednash vseliv. Povekje informacii na tel. 075/ 352-795 - Lidija

Цена:По договор

Охрид
51 m2
3 соби
Клима
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 04.05.2018
ITNO! Prodavam trosoben stan vo Gorce Petrovнскоњц и купатило.

Продавам трособен стан во населба Ѓорче Петров, на улица Ѓорче Петров бр.71 на 1 кат (над комерцијална банка), погоден е и за фамилии и за канцелариски простор.
Станот има 3 ориентации, голема дне...

Цена:53.000 €

Скопје
86 m2
3 соби
1 кат
Паркет
Наместен
 

Објавен на: 03.05.2018
prodazba na stan

stanot se naogja pozadi Tobako 2 vo Aerodrom, vo crvenite zgradi. Kvadraturata e 90m2, so 2 spalni, parno, podrum..stanot e na shesti kat od sedum, jugoistocna strana..delumno renoviran.

Цена:80.000 €

Скопје
90 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 30.04.2018
Продавам еднособен стан во Мичурин

Станот е изграден 2003 год, на мирна локација спроти ОУ Блаже Конески, на 5 ти од 6 ката, на јузна страна. Зрадата има парно и лифт.

Цена:36.000 €

Скопје
34 m2
2 соби
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 27.04.2018
Stan. Eftino

Se prodava stan vo gjorce petrov poslem opstinata kaj ocnata bolnica,zgradite se gradba na ad.ilinden,stanot e so site uslovi mnogu topol gleda na juzna strana so ubava tarasa i pogled.stanot e 49m...

Цена:700 ден.

Скопје
49 m2
5 - 10 кат
Клима
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 25.04.2018
Се продава стан во Козле

Се продава наместен стан во Козле, 44 метри квадратни, со гратско парно, 3 ливта, на осми спрат високо поткровје, ориентација исток....
Цената е 55000 евра...
Чиста документација...

Цена:55.000 €

Скопје
44 m2
1 соба
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 21.04.2018
Се продава стан во Скопјанка

Се продава стан во Скопјанка на 5-ти кат со два лифта, гратско парно, балкон, остава и друго, со 90 квадратни метри... За повеќе информации јаве те се на 070/248431 Силвана....

Цена:85.000 €

Скопје
90 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 21.04.2018
Се Продава Стан Во Центар 44м2 50.000€

Се продава стан во центар од 44м2 одма спроти Главна Пошта на 7ми спрат со лифт...

Цена:50.000 ден.

Скопје
44 m2
3 соби
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 16.04.2018
Renoviran stan na prizemje vo Karpos 2

Станот е целосно реновиран и е во одлична состојба. Адаптиран е со две спални соби, проширена дневна, проширен тоалет и монтажна тераса. Освен за домување погоден е и за деловни простории и има вле...

Цена:52.750 €

Скопје
56 m2
3 соби
Приземје
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 03.04.2018
SE PRODAVA

SE PRODAVA STAN VO AERODROM BUL.JANE SANDANSKI 101 POZADI VEROTO SO POVRSINA 62m2 PLUS PODRUM I DVE TERASI,STANOT SE NAOGJA NA CETVRTI SPRAT

Цена:55.000 €

Скопје
62 m2
3 соби
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 29.03.2018
Продавам/издавам стан во Аеродром -ТЦ Бисер

Се продава стан 70м2,трособен,целосно реновиран со вградена кујна Леснина,вградени лизгачки плакари во сите соби,тераса и логија и парно.Станот може и да се издава.

Цена:65.000 €

Скопје
70 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 29.03.2018
Se prodava stan vo Centar

Se prodava stan vo Centar, na Bul.Kocho Racin, vo visokite kuli sporti Jugodrvo. Stanot ima tri spalni sobi (ednata spalna soba ima kupola koja se otvora i zatvora), 2 hodnika, dnevna, trpezarija, ...

Цена:87.000 €

Скопје
90 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 28.03.2018
prodavam stan


STAN VO madjari
Поднесено пред 141 денови (3 ноември 11:00)
Број на соби: 2 Квадратура: 50 m²so priklucok do vrata za Греење: Струја Спрат: 3 кат lift Тип на станот: Во Зграда Состојба

Цена:45.000 €

Скопје
50 m2
2 соби
3 кат
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 24.03.2018
Se prodava

Stan vo cento na ul.finska 53m2
Temelno renoviran vredi da se vidi
Samo seriozni kupci
Cena po dogovor

Цена:1 ден.

Скопје
53 m2
3 соби
3 кат
Ламинат
Лукс.
 

Објавен на: 23.03.2018
Trosoben stan 62m2 vo centar vo skopje

Se prodava trosoben stan na prva linija na partizanski odredi odma do simpo nova gradba na top lokacija za poveke informacii i cena ve molam kontakt na telefon 077674961 Vaso.

Цена:1 €

Скопје
62 m2
3 соби
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 23.03.2018
Se prodava prekrasen stan vo KARPOS 4

Se prodava stan vo Karpos 4 odma pokraj kejot na rekata Vardar. Stanot e na 7 mi sprat do dva vleza vp nego i so privaten lift so ve nosi odma vo stanot. Taka sto sanot ponatamu moze da bide podele...

Цена:132.000 €

Скопје
140 m2
5+ соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 11.03.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка