Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Se prodava stan vo Aerodrom

Se prodava stan 64 m2 komletno renoviran. Stanot ima dve spalni sobi, toalet, dve terasi + 7m2, posebna kujna, dnevna i svoj podrum od 8m2. Se naoga na mirno mesto 5 kat od 8.
Moze zamena za pomal...

Цена:По договор

Скопје
64 m2
3 соби
Клима
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 24.11.2019
Stan vo Novo Lisice gradba ADORA 2014

Se prodava nov dvosoben stan, na predposledna 5ka vo noviot del na kompleks objekti, na odlicna lokacija. Pozicija jug-jugozapad,se naogja vednas do O.U. ,,Lazo Angelovski’’, gradinkata...

Цена:53.000 €

Скопје
51 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 17.11.2019
Продавам стан 69м2 на тивка локација Карпош1 Скопје

Продавам двособен стан 69 м2
Стан на I кат, помеѓу ОУ Карпош и Технолошки факултет на мирна локација.
Во близина има две градинки две осмолетки, 4 гимназии, 7 факултети.
Има парно греење и голем...

Цена:68.000 €

Скопје
69 m2
3 соби
1 кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 02.11.2019
Se prodava trosoben stan od 42m2+5m2 podrum vo Reonski centar Aerodrom (sproti Novo Lisice)

Se prodava trosoben stan od 42m2+5m2 podrum vo Reonski centar Aerodrom (sproti Novo Lisice).
3ti sprat od 7 so lif, orientacija jugo-istok
Dnevna soba so trpezarija, dve spalni sobi, kujna, hodn...

Цена:По договор

Скопје
47 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 14.10.2019
Se prodava

Se prodava stan od 63 metri kvadratni na ulica Isaija Mazovski. Cena po dogovor

Цена:50.000 €

Скопје
63 m2
2 соби
3 кат
Паркет
Празен
 

Објавен на: 17.09.2019
Станови во Кисела Вода од 34 до 61м2

Продажба на станови во населба Кисело вода. Вселиви во мај 2020 година.Зградата се состои од приземје, три ката и поткровје. Становите се со големина од: 34 м2, 40 м2, 46м2, 49 м2 и 61 м2.
Локациј...

Цена:980 €

Скопје
46 m2
2 соби
Приземје
Паркет
Парно греење

Објавен на: 08.09.2019
Se prodava nov stan 44m^2

СЕ ПРОДАВА СТАН 44 М^2 СЕУШТЕ ВО ИЗГРАДБА ВСЕЛИВ ВО ДЕКЕМВРИ 2019 Г.

СТАНОТ Е НА ПРЕКРАСНА ЛОКАЦИЈА НА ПОТКРОВЈЕ 10 - ТИ КАТ. ИМАТЕ ПРИСТАП ДО СПРАТОТ СО 4 ЛИФТА!
СТАНОТ Е СО ОРИЕНТАЦИЈА ЗАПАД ...

Цена:48.400 €

Скопје
44 m2
2 соби
5 - 10 кат
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 02.07.2019
Prodavam stan vo naselba kisela voda 53 kvadrati

Prodavam stan vo naselba kisela voda 53 kvadrati so 2 spalni,trpezarija,kujna,2 balkoni i lift

Цена:45.000 ден.

Скопје
53 m2
3 соби
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 02.07.2019
Продавам стан

Се продава стан од 44м2 со поткровје и гаражно паркинг место 12м2

Цена:По договор

Скопје
44 m2
3 соби
4 кат
Клима
Чиста документација

Објавен на: 30.05.2019
Se prodava stan vo Novo Lisice

Станот се наоѓа на 2-ри спрат, без лифт. Располага со дневна соба со трпезарија, кујна, спална соба, детска соба, купатило, две тераси од кои едната е споена со кујната и подрум. Вкупна површина 84...

Цена:64.000 €

Скопје
84 m2
3 соби
2 кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 11.05.2019
Продажба на станови

Продажба на станови во градба во населба Влае-72м2,70м2,66м2,65м2,58м2,46м2,44м2,42м2,40м2,37м234м2 со градско парно.

Цена:По договор

Скопје
727066655846444241403734 m2
Парно греење
Лифт

Објавен на: 10.05.2019
Prodazba na stan vo naselba Aerodrom

Se prodava nov stan vo naselba star Aerodrom, kvalitetno igraden so maksimalna funkionalnost. Pokraj navedenite informacii za dodatni prasanja moze da se javite na tel: 078/905-890

Цена:По договор

Скопје
72 m2
2 соби
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 22.04.2019
Итно се продава Стан во Аеродром

Итно се продава 4 собен стан во Аеродром, ТЦ Скопјанка, први влез. Станот е 88м2, на 6ти кат, со две тераси, купатило и вц. Ќе ве молам без агенции.

Цена:По договор

Скопје
4 соби
5 - 10 кат
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 19.04.2019
SE PRODAVA TROSOBEN STAN NA TOP LOKACIJA

Se prodava trosobem stan na odlicna lokacija vo centarot na skopje. -Stanot ima 3 sobi so odlicen raspored od hodnik se vleguva vo site sobi -Stanot ima orientacija na istok partizanska se gleda pr...

Цена:1 €

Скопје
62 m2
3 соби
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 09.04.2019
ПРОДАВАМ СТАН 42М2 ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ

Се продава стан 42м2 во Ѓорче Петров на ул. Борис Сарафов Блиску до ОУ Мирче Ацев, комплетно наместен и реновиран со нова пвц столарија, нови плочки, санитарија и мебел. Греењето е со панелка и кли...

Цена:37.000 €

Скопје
42 m2
2 соби
4 кат
Ламинат
Клима

Објавен на: 28.03.2019
ИТНО!! се продава стан во нс. Ченто

Се продава стан во населба Ченто. Станот е на 4-ти кат со површина од 50 м2 со можност за доградба од 21 м2 што би добиле површина од 71 м2. Станот има дневна, спална, кујна, ходник и купатило и мо...

Цена:40.000 €

Скопје
50 m2
2 соби
4 кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 28.02.2019
Стан од 170м2 во Илинден

Агенција Бравура нуди стан 170м2 од кои 150м2 се
внатрешна површина и 20м2 тераси (три тераси).Станот има голема дневна соба 46.8м2, кујна со трпезарија 21.6м2, три спални, две купатила, лифт. До...

Цена:78.000 €

Скопје
170 m2
4 соби
Клима
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 26.02.2019
NOV STAN 82m2 NEVSELUVAN VO AERODROM - 3 SPALNI

SE PRODAVA ODLICEN STAN 82m2 SO TRI SPALNI NA 6ti KAT OD 11.
ODLICNA ORIENTACIJA, POGLED OTVOREN.
BEZ DANOK, BEZ DRUGI DODATNI TROSOCI.
ZGRADATA E PUSTENA 2 MESECI.

Цена:1.070 ден.

Скопје
82 m2
4 соби
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 01.02.2019
Одличен стан на убава локација

Продавам четирисобен стан, со 3 спални соби во Автокоманда, веднаш до новиот плоштад. Станот се наоѓа на 4ти кат, со два лифта и има југозападна ориентација (просториите за дневен престој се двостр...

Цена:930 €

Скопје
80 m2
4 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 02.12.2018
Комлетно реновиран стан во Кисела Вода

Се продава трособен комплетно реновиран стан во Кисела Вода (нова струја, прозори и врати, водовод и одвод, купатило, кујна, плочки, ламинат, парно).
Цена по договор.

Цена:По договор

Скопје
70 m2
3 соби
Приземје
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 25.11.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка