SANI

ЦЕНА: 40000 €

SANI


Prodavam stan od 41m2, 10 kat, vo kulite vo Zelezara, 41m2.Dve sobi, kujna, kupatilo, trpezarija, so moznost za dogradba. Moze i opremen, moze i prazen. Hitno poradi selenje vo stranstvo. Tel. 078264341Град:
Skopje
Телефон:
076337710
Објавен на:
26.07.2022

ЦЕНА: 40000 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
SANJA Krstevska
Град:
Skopje
Телефон:
076337710
Објавен на:
26.07.2022
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка