Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Продавам стан во Карпош 3

Продавам двособен стан во Карпош 3 до гимназијата Никола Карев во руските згради. Станот има 57 квдрати и се наоѓа на 1 спрат. Контакт после 15 часот.820 евра квадрат.

Цена:По договор

Скопје
57 m2
2 соби
1 кат
Паркет
 

Објавен на: 09.03.2018
STANOVI VO CRNICE VO ZAVRSNA FAZA: 83m2 i 72m2

Станови во завршна фаза од градба.
Локација , спроти основно училиште Кузман во Црниче, улица: Банско бр.3
Становите ги купувате директно од инвеститор со вклучено ДДВ со паркинг место и подрум в...

Цена:1.100 €

Скопје
83 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 06.03.2018
Се продава стан во КАРПОШ 1 од 71м2 кај Центар за странски јазици

Станот се наоѓа веднаш до центарот за странски јазици и до О.У. Христијан Тодоровски Карпош во непосредна близина на градинка и амбуланта.
Реновиран е 2010, нема променето врати и прозорци. Влезот...

Цена:68.000 €

Скопје
71 m2
4 соби
Клима
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 26.02.2018
STAN 77m2 VO AERODROM- 2 KAT

СТАНОТ Е ОДЛИЧНО СОЧУВАН,
ИМА ДВЕ СПАЛНИ СО ШИРОКА ДНЕВНА СО ТРПЕЗАРИЈА, КУЈНА ОДВОЕНА,
СУПЕР РАСПОРЕД НА ВНАТРЕШНОСТА
тераса од 6м2 и подрум 6м2

Цена:61.600 ден.

Скопје
77 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 19.02.2018
TOP STAN VO MICURIN, AERODROM 62m2- VTOR KAT

Број на соби: 2

Квадратура: 62 m²

Цена:58.500 €

Скопје
62 m2
2 соби
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 14.02.2018
NEVSLEUVAN STAN VO KOZLE 69m2- TRI SOBI

ОДЛИЧЕН СТАН ВО КОЗЛЕ
Станот од 69 м2 се наоѓа на ул: Козле 14 б во КОЗЛЕ
Станот го добивате со комплет опремено купатило, плочки во кујна и pvc прозори.

Цена:990 €

Скопје
69 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 12.02.2018
NOV STAN NA VODNO 116m2 i 135m2 dvor- 1 kat

Се изнајмува (наместен или празен) или продава стан на Водно.
Станот е на прв кат со двор од 135м2,
две паркинг места (внатрешно и надворешно),
-целосно опремена кујна,

Цена:По договор

Скопје
116 m2
4 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 12.02.2018
Prodavam stan vo zdgradata na Ramstor - Cair.

Se prodava stan od 66m/2 vo zgradata na Ramstor vo Cair. Stanot se naogja na 4ti kat. Nova gradba i kompletno preureden i renoviran. Ima edna spalna, detska soba, dnevna so kujna.

Цена:По договор

Скопје
66 m2
3 соби
Клима
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 11.02.2018
Prodazba na stan vo centar

Stanot se naoga sproti bilna apteka so vnatresna povrsina od 60m2i dva balkona od 6m2 i 4m2 stanot raspolaga so odvoena kujna , trpezarija , dnevna , dve spalni .stanot gleda na glavna ulica i vle...

Цена:950 €

Скопје
60 m2
2 соби
4 кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 10.02.2018
Prodavam namesten stan vo Kapistec

Се продава наместен стан во Капиштец со поглед на Водно. Станот е во одлична состојба, располага со подрум и паркинг простор.

Цена:56.000 €

Скопје
72 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 07.02.2018
SE PRODAVA STAN I GARAZI VO KARPOS 4

Se prodava prekrasen stan vo karpos 4 pokraj kejot na vardar. So pruvaren lift. I garaza od 20m2. Za poveke info javete se na 078257588

Цена:По договор

Скопје
130 m2
4 соби
5 - 10 кат
Парно греење
Лифт

Објавен на: 05.02.2018
Prodavam kuka

Se prodava kuka vo Ilinden

Цена:По договор

Скопје
127 m2
3 соби
2 кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 04.02.2018
Se prodava stan vo centar

Stanot se naoga sproti bilna apteka 60m2 vnatresna povrsina i dva balkona od kujnata i dnevnata, stanot raspolaga so odvoena kujana , dnevna, trpezarija , dve spalni

Цена:950 €

Скопје
60 m2
2 соби
4 кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 31.01.2018
Банско - Продажба на четворособен апартман 03 Winslow Infinity & SPA

Агенција за недвижности Глобал продава четворособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс Winslow Infinity & SPA, со затворен базен, спа центар и голема градина, в...

Цена:45.000 ден.

118 m2
4 соби
4 кат
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 29.01.2018
Стан во Скопје на чист воздух

Шифра 11746

Се продава трособен стан од 75м2, лоциран на Источната страна на Водно на патот кон Сопиште, во мирна и тивка средина надвор од градското загадување. Исклучително амбиентален и сонче...

Цена:68.000 €

Скопје
75 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 29.01.2018
Se prodava stan blizu crkvata sv.Petka

Se prodava stan blizu crkvata sv.Petka. 125m2

Цена:По договор

Кавадарци
125 m2
3 соби
3 кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 28.01.2018
SE PRODAVA STAN VO AVTOKOMANDA 61m2

Се продава стан на мирна локација во населба Автокоманда.Станот е делумно реновиран, со чист имотен лист ,61м2 + подрумски дел 5м2, се наоѓа на втор спрат и приклучен е на железарско парно.

Цена:53.000 ден.

Скопје
61 m2
3 соби
2 кат
Клима
Парно греење

Објавен на: 24.01.2018
Prodavam dvosoben stan vo Hipodrom

Можност за надградба на две нивоа. Парно 24 часа. Подрум и паркинг. Кујна со трпезарија, дневна, спална и тераса. Функционални соби од едно претсобје. Станот е на петти кат.

Цена:50.000 €

Скопје
58 m2
3 соби
5 - 10 кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 24.01.2018
Stan vo Topansko Pole 71m2 evtino itno!!!!

Stanot e vo odlicna sostojba ima 4 sobi+kupatilo+balkon.zgradata e so dva vleza od po osum stana a stanot e na vtori kat so prizemje.zgradata se naodza pozadi stariot Tineks vo toopansko pole kaj...

Цена:50.000 €

Скопје
71 m2
4 соби
2 кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 23.01.2018
Se prodava nov dvosoben stan 30m2vo prizemje vo Kozle so mal dvor 8 m2 .

SE PRODAVA PREKRSEN LUKSUZEN NOV STAN VO GRADBA PRI KRAJ VO KOZLE VO BLIZINA NA GERMANSKA AMBASADA.STANOT E NA PRIZEMJE SO IZLEZ VO MAL DVOR OD 8M2.IMA SPALNA SOBA, HODNIK,GOLEMO KUPATILO I DNEVNA ...

Цена:42.000 €

Скопје
31 m2
2 соби
Приземје
Клима
Чиста документација

Објавен на: 21.01.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка