Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Итно продавам стан во Аеродром на приземје

Итно продавам стан во Аеродром на приземје во близина на хотел Русија.Станот има 3 спални ,голема дневна, купатило и помошен тоалет со 2 двора и 2 влеза. Нема потреба од реновирање. Цена по дого...

Цена:1 €

Скопје
90 m2
4 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 25.08.2018
povolno

se prodava namesten stan vo zgradata na top invest 38m2 na 10 kat so lift

Цена:25.000 €

Штип
38 m2
1 соба
Клима
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 23.08.2018
Стан во градба во Капиштец

Се продаваат станови во градба во Капиштец со површина од 50м2

Цена:1.200 €

Скопје
50 m2
2 соби
2 кат
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 05.08.2018
Stan vo Strumica

Stanot e 70 m2 se naoga vo strogiot centar na gradot. So stanot odat dve podzemni garazi i podrum.

Цена:По договор

Струмица
70 m2
1 кат
 

Објавен на: 12.07.2018
Stan vo Cento

Se prodava stan od 55m2+podrum 10m2 vo naselba Cento posledna 45 kompletno renoviran.

tel kontakt. 078 456 066

Цена:31.500 €

Скопје
55 m2
2 соби
3 кат
Ламинат
Празен
 

Објавен на: 11.07.2018
Стан во Кисела Вода

Се продава стан 42м2 во Расадник - К.Вода од 2008 год комплетно опремен.

Цена:44.000 €

Скопје
42 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 10.07.2018
prodavam stan vo centar

Se prodava renoviran stan pozadi univerzalna .Na 2/3 sprata,Vkupno 4 sobi ,renovirana kujna i kupatilo ,novi pvc prozori,Vkupno 86m2+2 terasi +14m2 podrum.sopstevno greenje parno ,lokacija vo centa...

Цена:84.000 €

Скопје
86 m2
4 соби
2 кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 09.07.2018
Продавам 4-собен стан во Аеродром

Продавам 4-собен стан во Аеродром - Три Бисери, 100 м2 (3 спални, дневна, трпезарија, кујна, бања, купатило, 2 тераси, подрум-посебно соѕидан + бесплатен паркинг). Станот е на 2-ри кат, на многу уб...

Цена:По договор

Скопје
100 m2
3 соби
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 02.07.2018
Продавам стан во Центар, на бул. Илинден

Се продава четворособен стан на бул. Илинден, наспроти Пионерски дом Карпош, погоден и за канцелариски простор.

Цена:По договор

Скопје
80 m2
4 соби
Клима
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 25.06.2018
Se prodava ednosoben stan

Se prodava ednosoben stan,vo Gevgelija,vo blizina na noviot Gradski pazar,se naoga na 6ti sprat,zgradata e bez lift

Цена:По договор

Гевгелија
40 m2
1 соба
5 - 10 кат
Клима
Чиста документација

Објавен на: 19.06.2018
Se prodava stan vo K.Voda 103m2

Се продава стан во Кисела Вода во билизина на Средното економско училиште на ул. Вера Јоциќ 23. Станот е 103м2. 5/5. Има 3 спални, дневен престој со трепезарија, кујна со шпајз, големо и мало купат...

Цена:72.000 €

Скопје
103 m2
5+ соби
5 - 10 кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 12.06.2018
Се продава стан во Кисела Вода

Се продава стан во семејна куќа, целосно реновиран и веднаш вселив. Станот е на први кат со ПОСЕБЕН влез што излегува на главна улица и е со нов имотен лист.
Се состои од две спални соби, два ходн...

Цена:49.000 ден.

Скопје
90 m2
3 соби
1 кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 09.06.2018
Стан во Автокоманда со поглед кон Водно


Станот се наоѓа во Автокоманда, зградата на комерцијална банка со поглед кон Водно. Има убав распоред ходник,логија, дневна со балкон, трпезарија, кујна со тераса, бања, спална + гратис подрум 7м...

Цена:1 €

Скопје
68 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 08.06.2018

Цена:По договор

Скопје
34 m2
2 соби
Приземје
Ламинат
Празен
 

Објавен на: 01.06.2018
NOV STAN VO GJORCE 64m2 SO DVE SPALNI

Станот од 61 м2 се наоѓа на ул: Хераклеја во Ѓорче во близина на ДОМА МЕБЕЛ.
(ходник кога влегувате, две спални соби,широка дневна со кујна и опремено купатило)
Станот го добивате со пaркет на по...

Цена:800 €

Скопје
61 m2
3 соби
3 кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 30.05.2018
SUPER STAN 56m2 VO AERODROM - 2 kat

Stanot se naogja na ul.Angel Dimovski br.8 pozadi crkvata sv.Ilija ili pozadi poliklinika ''Jane Sandanski''. Stanot e na 3ti kat od 5.
Ima hodnik, spalna, kupatilo, dnevna sob...

Цена:53.000 €

Скопје
56 m2
2 соби
2 кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 30.05.2018
Се продава поволно

Се продава трособен стан на Виа Егнатија во населба Ѓорче Петров во Скопје. Се наоѓа во близина на гимназијата Кочо Рацин, во близина на трговски центар, пазар, автобуска. Има можност за доградба и...

Цена:46.000 €

Скопје
75 m2
5+ соби
1 кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 28.05.2018
Почетна Недвижности Станови NOV STAN 58m2 VO KOZLE, SPROTI GERMANSKA AMBASADA-3 SOBEN

Број на соби: 3
Квадратура: 58 m² (54m2 + 4m2 тераса)
Греење: Сопствено парно на струја
Спрат: високо приземје

Цена:67.900 €

Скопје
58 m2
3 соби
1 кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 21.05.2018
NOVI STANOVI VO TAFTALIDZE OD 35m2 DO 130m2

Комплексот Тафталиџе има 7 влезови кои етапно се градат во три фази. Во првата фаза во изградба се 4 ламели кои се во завршна фаза со приземје, девет ката и поткровје, 330 станови распоредeни во 4 ...

Цена:1.150 €

Скопје
60 m2
3 соби
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 16.05.2018
Стан во н.Хром 60м2 со 2 спални

Се продава стан во населба Хром, на убава локација. Во близина има школо, градинка, маркети, пазар. Станот е целосно реновиран и има чиста документација. Поседува 2 комфорни спални, дневна, кујна, ...

Цена:46.800 €

Скопје
60 m2
3 соби
2 кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 11.05.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка