Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Реновиран стан за продажба.

Станот е на прв спрат. Среден и реновиран.

Цена:30.000 €

Скопје
42 m2
2 соби
1 кат
Клима
Чиста документација

Објавен на: 10.02.2021
Продавам стан

Се продава стан во нас. Аеродром во нова зграда позади Тобако 2. Станот е невселен.Станот е 54 м2 и располага со 2 спални соби, дневна со трпезарија и кујна,бања и тераса. Станот се наоѓа на 2 кат ...

Цена:60.000 €

Скопје
54 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 11.01.2021
Стан во Кичево од 70м2

Продавам стан во Кичево со површина од 70м2 + 5м2 тераса во зградата кај Стар Лопушник.
Станот е во зграда со лифт, на 5ти спрат со ориентација кон југо-исток, располага со две спални соби и прост...

Цена:42.000 €

Кичево
70 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 14.12.2020
Se prodavam dvosoben komoten stan vo Novo Lisice 58m2 so podrum

Se prodava dvosoben stan vo novo lisice, 58m2, so gradsko parno, juzna strana, ubav raspored na 2 kat bez lift. Stanot e namesten mebelot vo stanot e gratis.

Цена:54.000 €

Скопје
58 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 23.11.2020
se prodava stan

se prodava trosoben stan od 78 m2 vo Gorce Petrov blizu turska ocna bolnica, so dve spalni sobi, golem dneven boravok, kujna, kupatilo i toalet, dve terasi i parking mesto. zgradata ima lif.

Цена:60.000 €

Скопје
78 m2
3 соби
4 кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 16.11.2020
Se prodava Stan vo Kapistec

Stanot se naogja do T.C Zabra.Povrsina 73m2,celosno renoviran.Na prv sprat, so pogled vo park.Ima dve spalni sobi,vgradeni plakari vo hodnicite i spalnata soba.Toaletot e so prirodna ventilacija.Sm...

Цена:86.000 €

Скопје
73 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 29.09.2020
Se prodava stan vo Ohrid

Stanot se naogja na prekrasna lokacija so pogled na ezero, namesten vednas vseliv, so cista dokumentacija.

Цена:38.000 €

Охрид
48 m2
3 соби
Клима
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 16.09.2020
Се продава

Трособен стан од 67м2, изграден 2016 година, со сопствено греење (фонкојлери), многу економично што работи со своја инсталација, која не дозволува влез на надворешниот воздух. Станот е нов, со убав...

Цена:1.080 €

Скопје
672 m2
3 соби
Клима
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 17.06.2020
Продавам стан!

Стан 56м2 во Ѓорче на 3ти спрат стара градба. Дневна, кујна со трпезарија и спална.

Цена:42.000 ден.

Скопје
56 m2
2 соби
3 кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 05.03.2020
Stanovi novogradba vo hrom

Се продаваат станови со големина од 27м2, 33м2, 35м2, 45м2, 47м2, 51м2, 60м2, 71м2, 78м2, 88м2, 90м2
Зградата се состои од приземје и 4 ката.
Адреса: ул. Исаија Мажовски бр. 16
На сликите во при...

Цена:920 €

Скопје
45 m2
3 соби
1 кат
Ламинат
Клима

Објавен на: 25.02.2020
Preubav stan vo Hrom

Se prodava preubav stan vo naselba Hrom kaj kruzniot tek, so povrsina od 55 m2 vo mala zgrada so 22 stana ,
na 4-ti sprat od 4, so lift. Vo radius od 50 m ima gradinka, uciliste, pazar, tinex, kam...

Цена:45.000 €

Скопје
55 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 16.02.2020
Se prodava dvosoben stan vo Aerodrom Tobako 2

Se prodava dvosoben stan vo Aerodrom pozadi tobako 2. Na 1 kat so lift i pokrien parking prostor.
Stanot se sostoi od kujna so trpezarija, dnevna soba, spalna soba, kupatilo i 2 terasi. Na odlicna...

Цена:63.000 €

Скопје
2 соби
1 кат
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 29.01.2020
Trosoben stan vo Karpos 4

Se prodava trosoben stan vo Karpos 4 na Nikola Parapunov 33, pozadi stara televizija na pocetok na kej na Vardar. Stanot e na prv sprat od sedum so lift na severoistocna strana. So centralno greenje.

Цена:87.500 €

Скопје
90 m2
3 соби
1 кат
Ламинат
Парно греење

Објавен на: 05.12.2019
Се продава стан во Карпош 1

Се продава стан во Карпош 1, веднаш спроти полицијата, на ул Бранислав Нушиќ бр.7. Станот е нов, изграден 2013 година, вкупно 87м2 и тераса од 5м2 со поглед на Партизанска.Има посебна спална, посеб...

Цена:83.000 €

Скопје
92 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 26.11.2019
Se prodava stan vo Aerodrom

Se prodava stan 64 m2 komletno renoviran. Stanot ima dve spalni sobi, toalet, dve terasi + 7m2, posebna kujna, dnevna i svoj podrum od 8m2. Se naoga na mirno mesto 5 kat od 8.
Moze zamena za pomal...

Цена:По договор

Скопје
64 m2
3 соби
Клима
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 24.11.2019
Stan vo Novo Lisice gradba ADORA 2014

Se prodava nov dvosoben stan, na predposledna 5ka vo noviot del na kompleks objekti, na odlicna lokacija. Pozicija jug-jugozapad,se naogja vednas do O.U. ,,Lazo Angelovski’’, gradinkata...

Цена:53.000 €

Скопје
51 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 17.11.2019
Продавам стан 69м2 на тивка локација Карпош1 Скопје

Продавам двособен стан 69 м2
Стан на I кат, помеѓу ОУ Карпош и Технолошки факултет на мирна локација.
Во близина има две градинки две осмолетки, 4 гимназии, 7 факултети.
Има парно греење и голем...

Цена:68.000 €

Скопје
69 m2
3 соби
1 кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 02.11.2019
Se prodava trosoben stan od 42m2+5m2 podrum vo Reonski centar Aerodrom (sproti Novo Lisice)

Se prodava trosoben stan od 42m2+5m2 podrum vo Reonski centar Aerodrom (sproti Novo Lisice).
3ti sprat od 7 so lif, orientacija jugo-istok
Dnevna soba so trpezarija, dve spalni sobi, kujna, hodn...

Цена:По договор

Скопје
47 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 14.10.2019
Se prodava

Se prodava stan od 63 metri kvadratni na ulica Isaija Mazovski. Cena po dogovor

Цена:50.000 €

Скопје
63 m2
2 соби
3 кат
Паркет
Празен
 

Објавен на: 17.09.2019
Станови во Кисела Вода од 34 до 61м2

Продажба на станови во населба Кисело вода. Вселиви во мај 2020 година.Зградата се состои од приземје, три ката и поткровје. Становите се со големина од: 34 м2, 40 м2, 46м2, 49 м2 и 61 м2.
Локациј...

Цена:980 €

Скопје
46 m2
2 соби
Приземје
Паркет
Парно греење

Објавен на: 08.09.2019
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка