Продавам стан во Аеродром

ЦЕНА: По договор

Продавам стан во Аеродром


Итно се продава 4 собен стан во Аеродром, ТЦ Скопјанка, први влез. Станот е 88м2, на 6ти кат, со две тераси, купатило и вц. Ќе ве молам без агенции.Град:
Skopje
Телефон:
070293545
Објавен на:
22.04.2021

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Sashko Bibanovski
Град:
Skopje
Телефон:
070293545
Објавен на:
22.04.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка