Продавам стан во Козле

ЦЕНА: По договор

Продавам стан во Козле


Стан во Козле на 9 кат над Гранит, две соби, дневна со трпезарија, купатило и кујна. Тераса со поглед на водно која не влегува во кв на станот, парно, паркинг местоГрад:
Скопје
Телефон:
071/360-219
Објавен на:
18.02.2021

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 63 m2
Број на соби:
 2 соби
Вертикална локација (на кој кат е):
 5 - 10 кат
Под:
 Паркет

Дополнително:

check Клима
check Парно греење
check Лифт

Контакт

Име:
Марјан Ивановски
Град:
Скопје
Телефон:
071/360-219
Објавен на:
18.02.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка