Top stan vo taftalidze blizu Komenski skoloto

ЦЕНА: 80000 €

Top stan vo taftalidze blizu Komenski skoloto


BEZ AGENCII!!!
Stanot e vo privatna mala zgrada na 3 sprata izgradena vo 2003 godina, vo mirno maalo opkruzeno so kukjicki i mali zgradi
na 300m od city mall
privatno greenje (parno na struja)
pozadi vo spalnata soba ima terasicka i dvorce zagradeno privatno
stanot se prodava namesten, cenata e fiksna, bez agenciiГрад:
Skopje
Телефон:
072215151
Објавен на:
06.04.2021

ЦЕНА: 80000 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 72 m2
Број на соби:
 3 соби
Вертикална локација (на кој кат е):
 Приземје
Под:
 Паркет
Опременост:
 Наместен

Дополнително:

check Клима
check Парно греење
check Чиста документација

Контакт

Име:
Mario Lazarevic
Град:
Skopje
Телефон:
072215151
Објавен на:
06.04.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка