Продавам двособен стан

ЦЕНА: 28000 €

Продавам двособен стан


Двособен стан во приземје од 34,5 м2 и подрум од 18 м2
позади старото кино во Ѓорче, на 6 км од центар.
на ул. Виа Игнација бр.6Град:
Скопје
Телефон:
075 714 174
Објавен на:
06.07.2021

ЦЕНА: 28000 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Mарјан Мијовски
Град:
Скопје
Телефон:
075 714 174
Објавен на:
05.07.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка