СЕ ПРОДАВА СТАН ВО НАС. АВТОКОМАНДА

ЦЕНА: 1 €

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО НАС. АВТОКОМАНДА


Се продава стан во нас. Автокоманда со површина од 53м2 со голема дневна со трпезарија, една детска соба, кујна, купатило и тераса. Станот може да се продава наместен или празен.
Лице за контакт Јовче 070/328-392Објавен на:
22.02.2021

ЦЕНА: 1 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 53 m2
Број на соби:
 2 соби
Вертикална локација (на кој кат е):
 3 кат
Под:
 Паркет
Опременост:
 Наместен

Дополнително:

check Клима
check Парно греење
check Лифт
check Чиста документација

Контакт

Објавен на:
22.02.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка