Банско - Продажба на голем двособен апартман во Аспен Голф

ЦЕНА: 33000 €

Банско - Продажба на голем двособен апартман во Аспен Голф


Агенција за недвижности Глобал продава голем двособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во хотелски комплекс Аспен Голф, со затворен базен, спа центар и голема градина.

Карактеристики:
Квадратура: 98 m2
Број на соби: 2 соби
- Изложеност исток-југ
- Многу просторен (може да се пренамени во трособен апартман)
- Убава глетка кон градината, базенот и планината
- Има тераса
Вертикална локација: 4 кат
Под: Паркет
Опременост: Апартманот е луксузно комплетно опремен
Дополнително: Парно греење, има лифт и чиста документација

336 евра квадратГрад:
Скопје
Телефон:
070-231-221
Објавен на:
08.01.2021

ЦЕНА: 33000 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Agencija za nedviznosti Global
Град:
Скопје
Телефон:
070-231-221
Објавен на:
27.06.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка