Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Банско - Продажба на двособен апартман Winslow Elegance

Агенција за недвижности Глобал продава двособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс Winslow Elegance, со спа центар и фитнес.

Карактеристики:
Квадратура: 61 m2

Цена:21.500 €

61 m2
2 соби
3 кат
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 16.01.2018
Банско - Продажба на двособен апартман Mountain Paradise 2 Complex

Агенција за недвижности Глобал продава двособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс Mountain Paradise 2 Complex, со затворен базен, спа центар.

Карактеристики:
К...

Цена:13.500 €

68 m2
2 соби
2 кат
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 16.01.2018
Банско - Продажба на четворособен апартман 01 Winslow Infinity & SPA

Агенција за недвижности Глобал продава двособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс Winslow Infinity & SPA, со затворен базен, спа центар и голема градина, ведна...

Цена:42.500 €

136 m2
4 соби
1 кат
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 16.01.2018
Банско - Продажба на четворособен апартман 02 Winslow Infinity & SPA

Winslow Infinity & Spa Complex THE BEST OFFER IN WINSLOW

Агенција за недвижности Глобал продава четворособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс Winslow Infin...

Цена:60.000 €

136 m2
4 соби
3 кат
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 16.01.2018
Банско - Продажба на дособен апартман 03 Winslow Infinity & SPA

Агенција за недвижности Глобал продава дособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс Winslow Infinity & SPA, со затворен базен, спа центар и голема градина, веднаш...

Цена:19.900 €

51 m2
2 соби
Приземје
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 16.01.2018
Банско - Продажба на студио во Green Life Ski & Spa

Агенција за недвижности Глобал продава студио (БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс Green Life Ski & Spa, со затворен базен, спа центар и голема градина, веднаш до ски ста...

Цена:20.000 €

50 m2
1 соба
1 кат
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 15.01.2018
PRODAVAM ILI MENUVAM

Prodavam ili menuvam 3 soben stan kaj bolnicata Ohrid od 67m2 na odlicna pozicija na 1sprat istocna strana vo odlicna sostojba.Moze zamena za stan vo Skopje.Cena po dogovor

Цена:1 €

Охрид
67 m2
3 соби
1 кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 12.01.2018
Stan vo Porta Vlae 123m2

Stan vo Porta Vlae, prv sprat 93m2, tri spalni,kupatilo , WC, jugoistocna strana so mnogu soncevi casovi vo tekot na denot, terasi 30m2, garaza 15m2 Stan vo Ohrid, Centar, do Ohridska banka, 104+10...

Цена:1.000 €

Скопје
123 m2
4 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 12.01.2018
Продавам издавам стан Аеродром нива Огнјанци

Стан 82 м2 на 1 кат 90 000 евра или 300 евра кирија
Нива 4 000 м2 во с.Огнјанци 10 000 евра

Цена:100.000.000 €

Скопје
822 m2
3 соби
1 кат
Клима
Чиста документација

Објавен на: 08.01.2018
SE PRODAVA STAN VO OHRID ITNO

Stanot e vo odlicna sostojba, so odlicna panorama i pogled kon ezero. Povekje informacii na tel. 075/ 352-795

Цена:По договор

Охрид
3 соби
Ламинат
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 07.01.2018
Продавам опремена гарсоњера во Хром

Продавам опремена гарсоњера 30м2 во Хром (општина Ѓорче Петров). Одлична градба од 2016та година. Гарсоњерата доаѓа со приватен паркинг простор за 1 возило. На 20метри од автобуска станица на одлич...

Цена:33.000 €

Скопје
30 m2
1 соба
2 кат
Клима
Чиста документација

Објавен на: 23.12.2017
Stan vo Kisela Voda

Се продава стан во Кисела Вода, 70 м2 за 65000 евра. Дневна соба со кујна , 2 спални соби, посебно купатило и ВЦ, тераса.

Цена:65.000 €

Скопје
70 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 21.12.2017
Stan 57m2 vo Aerodrom

Se prodava nov stan 57 m2 vo Aerodrom

Цена:По договор

Скопје
57 m2
2 соби
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 20.12.2017
Prodavam stan Aerodrom

Prodavam trosoben stan 73 m vednas do TC Biser Aerodrom...Stanot e na 7 sprat,ima lift i parno.Za podetalni informacii javete se na 078/245-811

Цена:1.000 ден.

Скопје
73 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 16.12.2017
Prodazba na stan vo centar

Se prodava stan vo centar sproti bilna apteka od 60m2 plus dva balkona , stanot raspolaga so odvoena kujna trpezarija dnevna dve spalni.Stanot e pozicijoniran na severno juzna strana, vlezot e od g...

Цена:57.000 €

Скопје
60 m2
3 соби
4 кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 07.12.2017
TROSOVEN STAN ZA PRODAZBA, HOTEL RUSIJA

IMPULS AGENCIJA prodava dvosoben stan vo naselba Aerodrom, sproti hotel Rusija. Stanot se naogja na 8 kat so lift so vkupna povrshina od 67m2. Kompletno renoviran so smeneti prozori, laminat i ...

Цена:62.000 €

Скопје
67 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 30.11.2017
ZA PROZADBA TROSOBEN STAN VO KOZLE

IMPULA AGENCIJA prodava stan vo Karposh, KozlePozicioniran na 3ti kat od 3 vo nova zgrada 2011 god.. So povrshina od 48m2
- dve spalni sobi opremeni so vgradeni plakari i lezai
- dnevna opremen...

Цена:52.000 €

Скопје
48 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 30.11.2017
EDNOSOBEN STAN VO KISELA VODA

IMPULS AGENCIJA prodava stan vo Kisela voda.
Lociran kaj kaj opshtinata vo K. Voda. Stanot se naogja na visoko prizemje
so povrshina od 39m2. Ednosoben, so kujna banja hodnik dnevna i izdvoena m...

Цена:33.000 €

Скопје
39 m2
1 соба
Приземје
Ламинат
Клима

Објавен на: 29.11.2017
SE PRODAVA STAN VO GRAND PRESTIGE, TAFTALIDZE 1

IMPULS AGENCIJA prodava stan vo Taftalidze 1 posle alumina. Stanot se naogja vo kompleks Grand Prestige. Stanot e so povrshina od 79m2, od koi 74 m2 se sobna povrshina , so golema dnevna so otvoren...

Цена:82.000 €

Скопје
79 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 23.11.2017
TROSOBEN STAN VO KARPOSH 1 SIMPO

IMPULS AGENCIJA prodava stan vo Karposh 1, Pozicioniran na bul. Partizanski Odredi i Ruzveltovaso do Simpo. So vkupna povrshina od 81m2, od koi 75 sobna povrshina, dve terasi so po 3 m2 na ednata o...

Цена:950 €

Скопје
81 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 23.11.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка