Prodavam stan vo Aerodrom

ЦЕНА: 89000 €

Prodavam stan vo Aerodrom


Prodavam stan vo Aerodrom 89 m2 pozadi Vero.Na 3.sprat, 3 sobi, 2 terasi,parno, klimaИме:
Град:
Skopje
Телефон:
070 334784
Објавен на:
01.12.2021

ЦЕНА: 89000 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Silvi
Град:
Skopje
Телефон:
070 334784
Објавен на:
30.11.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка