Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Велес

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Барам работа

Барам работа за чување на старо лице ако е потребно и по 24 часа.

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 09.08.2015
baram rabota

Baram rabota vo stranstvo kako vodoinstalater so bg pasos 070-560-810

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 30.11.2013
Baram rabota vo slo ili eu imam bg pasos

30 godisen decko so bugarski pasos i slovenski dokomenti bara bilo kakva rabota vo slo ili eu imam poznavanje od automehanika,bravarija i pekarstvo-pici,burek,leb,beli peciva i dr proizvodi.Mozam d...

Цена:4 €

Велес
 

Објавен на: 07.09.2012
Majstor za burek i beli peciva

31 godisen bez obvrski Majstor za burek beli peciva i dr proizvodi so 12 godisno rabotno iskustvo imam bugarski pasos baram rabota vo Stranstvo. tel 077 86 82 52

Цена:10 €

Велес
 

Објавен на: 27.08.2012
rabota vo stranstvo-cuvanje na deca i dr soodvetna rabota

ozbilen maz na sredna vozrast bara rabota vo stranstvo

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 25.07.2012
Gradeznistvo

Baram rabota kako zidar,tesar,fasader i dr gradezni raboti.

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 08.05.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка