Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Baram rabota vo prodavnica sendvicara restoran

Baram rabota vo prodavnica sendvicara restoran, so rabotno iskustvo. Kontakt na tel: 077559785 ili 071581634

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 21.01.2014
Barame Rabota !!!

Maz i zena so bg pasosi,baraat rabota vo Italija,Svejcarija,Germanija,Slovenija ili bilo kade vo EU.Kontakt telefon 070/966-496 ili Email: stoilovskahristina@ymail.com .Samo ozbilni ponudi ... Pozdrav!!!

Цена:По договор

Македонска Каменица
 

Објавен на: 20.01.2014
ponude i financiranje brz i pouzdan kreditne


Ja sam gospođa Roma Jurcyte , umirovljeni i bivša upravna menadžer u riznice Južne Europe ,posebno investitor . I sada nude financijske kredite od 10.000 € , a 1 milijun € za sve...

Цена:1 €

Кичево
 

Објавен на: 17.01.2014
itno baram rabota

itno baram rabota kako za rabotnik vo kujna,pizzer,skaradjia, sadomijac,pomosnik ili rabotnik vo pekara.so iskustvo.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 12.01.2014
Барам работа во кујна

Се викам Билјана. Имам 40год. и ИТНО барам работа во кујна. Имам искуство од своја кафана, цел живот само тоа го работам. Имам работено и во странство и имам доста познавања.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 08.01.2014
Cuvanje na deca i stari lica vo stranstvo

Seriozna zena bara rabota cuvanje na deca isklucivo vo stranstvo.Majka sum na dve vozrasni deca, nepusac obrazovana Pozdrav za site onie koi ke kontaktiraat.

Цена:По договор

Битола
 

Објавен на: 31.12.2013
Baram rabota cuvanje deca i stari lica

Baram rabota cuvanje deca,cuvanje stari lica,pomos vo domakinstvoto so golemo iskustvo

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 26.12.2013
Baram rabota

Baram rabota kako zidarotesar imam iskustvo 30godini i kako vozac so kategorija BiC

Цена:300 €

Скопје
 

Објавен на: 14.12.2013
Cistam stanovi i kukji cena po dogovor

Cistam stanovi i kukji cena po dogovor

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 12.12.2013
baram da cuva deca

odgovorna osoba so dolgogodisno iskustvo bara da cuva deca

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 06.12.2013
Превод од англиски на македонски и обратно

Вршам преводи од англиски на македонски јазик и обратно на секаков вид стручни и литературни текстови, есеи, семинарски, дипломски и др.
Евтино! Само 100 денари од страна!

Цена:100 ден.

Скопје
 

Објавен на: 05.12.2013
Davam caovi po matemtika i fizika

Davam casovi po matematika i fizika za osnovno i sredno uciliste vo okolina na Aerodrom

Цена:300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 04.12.2013
baram rabota

baram rabota

Цена:2 €

Скопје
 

Објавен на: 03.12.2013
Baram rabota kako sankerka ili kelnerka vo kafic

Baram rabota vo kafic vo centar ili karpos imam rabotno iskustvo i za na sank i za kelnerka. Imam 22 godini.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 01.12.2013
baram rabota

Baram rabota vo stranstvo kako vodoinstalater so bg pasos 070-560-810

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 30.11.2013
Baram rabora vo stranstvo so BG pasos

Baram rabota vo stranstvo so BG pasos kako opst rabotnik.Imam iskustvo vo prodazba vo market utovar istovar,magaciner,ali ne biram rabota no so obezbaeden smestaj i prevoz rabota-smestaj i obratno

Цена:По договор

   

Објавен на: 29.11.2013
Operator vo call centar

Se baraat zenski osobi bez razlika na vozrasta za rabota kako operatori vo call centar.Solidni uslovi I plata.Ispratete CV na skycall@gmail.com

Цена:По договор

   

Објавен на: 26.11.2013
Baram rabota vo stranstvo

Baram rabota vo stranstvo kako opst rabotnik

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 15.11.2013
baram rabota

baram rabota so bg pasos vo stransvo

Цена:По договор

Струмица
 

Објавен на: 12.11.2013
DADILKA -CUVANJE NA DECA VO STRANSTVO

Ozbilna zena , majka na dve vozrasni deca , familijarna , obrazovana , iskusna vo griza na deca bara rabota i toa cuvanje na deca ili stari podvizni lica vo stranstvo
0038972596182- nov broj

Цена:400 €

Струмица
 

Објавен на: 10.11.2013
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка