Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Cuvam dete9

Cuvanje na dete griza okolku deteto

Цена:12.000 ден.

   

Објавен на: 21.07.2015
LAST MINUTE od skopje do solun-Xalkidiki 21 /07 extra ponuda

ponudata vazi...cena od 20 do 30 evra po covek ...prevozot se vrsi so klimatizirani vozila ...E class ...i za
21/07 ...od skopje za solun(ikea-cosmos) -halkidiki slob mesta ima 3-4 luge
kont
...

Цена:20 €

   

Објавен на: 18.07.2015
RABOTA VO KUJNA

BARAM RABOTA VO KUJNA ZA MIENJE SADOVI, POSLE 16 CASOT.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 06.07.2015
Беспрекорно Чистење на вашиот стан супер цена

Чистење одржување на вашиот стан педантно цена по договор

Цена:500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 03.07.2015
SE BARA PRODAVACKA ZA RABOTA VO MINI MARKET

Se bara prodavacka za rabota vo mini market vo Kisela Voda,odma prijavena ,plata po dogovor i rabota vo 2 smeni.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 28.06.2015
Две девојки бараат работа

Две девојки на 17 годишна возраст бараат било каква хонорарна работа (делење флаери, нудење производи и сл.).

Работата и парите ни се навистина потребни и затоа задачата ја извршуваме одговорно...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 12.06.2015
BARAM RABOTA VO STRANSTVO

Baram rabota na plantazi vo stransvo kade i da e ve molam informirajte me

Цена:По договор

Кочани
 

Објавен на: 06.06.2015
BARAM RABOTA

BARAM RABOTA ZA STARI LICA. ZA CUVANJE I NEGA i pomos po doma

Цена:10.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 28.05.2015
rabota vo butik

Baram rabota vo butik po moznost vo okolinata na centarot na gradot.E-MAIL ZA KONTAKT :tedicvetkovska@yahoo.com

Цена:15.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 15.05.2015
BARAM RABOTA SO SKRATENO RABOTNO VREME OD 08-13h.

POBARUVAM RABOTA VO FIRMA ZA VRSHENJE NA ADMINISTRATIVNI RABOTI KAKO ODENJE PO BANKI ITN.E-MAIL ZA KONTAKT: tedicvetkovska@yahoo.com Rabotata da bide po moznost vo okolinata na centar.

Цена:12.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 15.05.2015
Seminarski,proekti,prezentacii i diplomski SEKOJA 3TA GRATIS.

Seminarska ............ 1000 den. SEKOJA 3TA GRATIS.
Proekt.................500 den.
prezentacija...........500 den. SEKOJA 3TA GRATIS.
Diplomska..............2000 den. SEKOJA 3TA GRATIS.

Цена:По договор

   

Објавен на: 13.05.2015
baram rabota vo eu

Rabota vo Eu moze Sofer b i c kategorija angliski odlicno vreme za rabotA ne mi smeta kolku saka neka bide iskustvo dnevno po Minimum 500 km po evropa poznavanje od trgovina distribucija na Prehran...

Цена:1 €

Кавадарци
 

Објавен на: 27.04.2015
Itno

Itno baram honorarna rabota ili rabota samo za prva smena po moznost so rabotno vreme od 7-8 h do 15-16 h .kontakt na sledniov email: marijanastojanovska@outlook.com.Samo seriozni ponudi da me kont...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 24.04.2015
финансирање на долг консолидирање заем долг
Вие сте во потрага по средства за вашите активности или да го рестартирате. Или за еден проект, или да купат стан, но за жал на банката бара да услови кога не сте во состојба да се грижи Јас ...

Цена:10 €

Кочани
 

Објавен на: 09.04.2015
zajam potpore između besplatno i pouzdan osobito


Ja sam pojedinac i financijski menadžer. Ja bi kredite između pojedinaca s niskim kamatna stopa. Zabranjeno je bankarstvo, trebate novac isplatiti stari dug, želite kupiti kuću, stan ili automobi...

Цена:10 €

Делчево
 

Објавен на: 09.04.2015
rabota

Baram rabota kako medicinska sestra imam i drzaven ispit. Pozdrav.

Цена:1 €

Гостивар
 

Објавен на: 07.04.2015
elektricar

Електричар нуди услуги за бела техника, чистење бојлери, монтажа на електрична инсталација на куќи и станови. Слободно исконтактирајате ме на на бројот 075692600

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 05.04.2015
cuvam deca vo vasiot dom od centar k voda karpos

odgovorna osoba gi cuva vasite deca dodeka ste vie na vasite obvrski

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 21.03.2015
baram rabota

Baram rabota kako kelner.imam rabotno iskustvo

Цена:По договор

Куманово
 

Објавен на: 18.03.2015
Majstor za beli peciva i burek

Baram majstor za beli peciva i burek , naplata od tepsija !

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 14.03.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка