Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
baram rabota

baram rabota cuvanje na dete, od okolinata na skopje.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 02.07.2014
Барам работа како помошен пекар

Барам работа како помошен пекар со работно искуство во чеверидисување на топки, хамбургер лепчиња, изработка на цветни погачи, изработка и оформување на лепиња, и со минимално работно искуство во ...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 22.06.2014
Барам работа како пекар - пакувач

Барам работа како пекар-пакувач со работно искуство на работа na тунелска печка за редење, прифаќање, и пакување на леб. и пакување и на бели пецива. Телефон за контакт 075/826-161 02/3173-192 и E...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 22.06.2014
Baram Rabota

Stabilna licnos i odgovorna vo rabotata,baram rabota cuvanje na postari lica vo Skopje moze i na 24 casa odrzavanje na dom i kako kukna pomosnicka, kontakt tel. 078 620 175 Ve molam samo za serio...

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 17.06.2014
baram rabota vo pet shop

sposobna za ovaa rabota bidejki iako nemam zavrsheno venerinarno znam za zivotnite se bidejki imam cuvano dosta vreme od ribi , hrcaci do kuce i macinja pa duri i kanarinci i tigrici gi znam ...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 13.06.2014
BARAM RABOTA

Baram cesna rabota 4-5 casa dnevno Vo tekovnata nedela 4000 den zena od skopje

Цена:4.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 10.06.2014
domasni testenini

izrabotuvam domasni testenini

Цена:900 ден.

Скопје
 

Објавен на: 08.06.2014
Лесна работа од дома

Одвоите кратко време за една добра заработувачка. Се што треба да направите е да се најавите на овој линк : www.libertagia.com/nedjo
За дополнителни информации и прашања придружитесе на оваа Faceb...

Цена:По договор

   

Објавен на: 06.06.2014
Kelner

DECKO SO 22 GODINE SO RABOTNO ISKUSTVO EDNA GODINA ZAINTERESIRAN ZA RABOTA KELNER VO KUMANOVO

Цена:15.000 ден.

Куманово
 

Објавен на: 27.05.2014
Transport niz cela makedonija povolni ceni

Селидби и лиценциран превоз на Вашата стока низ цела македонија
Брзо, евтино и сигурно превезете ја Вашата стока
форд транзит 110 Т280 1100кг
цена по договор

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 21.05.2014
Zajam ponuda između pojedinih ozbiljna i razumna

Bok
Homeowner osobni zajmovi bilo gdje u svijetu, mi smo na usluzi kredit od 2000 € 2.000.000€ u vrlo jednostavnim uvjetima ćemo također napraviti ulaganja i zajmova između pojedinih vrs...

Цена:2 €

Пехчево
 

Објавен на: 20.05.2014
Cuvanje na deca i stari podvizni lica

Ozbilna zena , so iskustvo, obrazovana , nepusac,majka na dve vozrasni deca baram rabota da cuvam deca vo stranstvo,Pozdrav

Цена:По договор

Струга
 

Објавен на: 16.05.2014
BARAM RABOTA VO PET-HOP IGROTEKA I BUTIK

Baram rabota vo pet-shop igroteka i butik

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 16.05.2014
baram zena

baram zena za cuvanje na lice, so skrateno raboteno vreme, po moznost od okolinata na naselba singelik

Цена:По договор

   

Објавен на: 14.05.2014
Cuvanje deca

Барам работа за чување на деца. Себеси можам да се опишам како сериозна и исполнителна личност, доследна во извршувањето на работните обврски, проследувајки ги со соодветна одговорност. Мајка на дв...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 11.05.2014
Правник

Доктор на правни науки бара работа

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 11.05.2014
baram rabota

Seriozna zena - bara rabota- moze i cuvanje deca, stari luge, pomos vo kuka, so celo rabotno vreme- i po moznost prijavena

Цена:По договор

   

Објавен на: 24.04.2014
cuvanje dete

Сериозна 53 годишна жена со 20 годишно работно искуство бара дете за чување.
Цена по договор.

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 22.04.2014
SERIOZNA ZENA BARA RABOTA

SERIOZNA ZENA BARA BILO KAKVA OZBILNA RABOTA 075 239 527

Цена:18.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 22.04.2014
RENT A CAR -PREVOZ NA PATNICI

-RENT A CAR
-TRANSVERI AERODROMSKI
-PREVOZ NA PATNICI

Цена:20 €

Скопје
 

Објавен на: 20.04.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка