Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Велес

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Elektricar Veles

изведба на нови електрични инсталации во вашите домови и деловни објекти плус поправка и одржување на старите електрични инсталации.
промена на стари: штекови, прекидачи, грла, индикатори за WC, л...

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 06.03.2015
ponuda kredita

Bok
Ova poruka je za sve one koji su u hitno treba posebno ozbiljno zahtjeva za kredit na:
Napomena: Kontaktirajte me na mail: veselinovskifinancije@outlook.fr
Morate napraviti kredit, imajte ...

Цена:1 ден.

Велес
 

Објавен на: 26.12.2014
ИЗРАБОТКА НА ПРОФИ РЕЗИМЕА И АПЛИКАЦИИ4

Изработка на професионално резиме/ CV на англиски или македонски според ваша потреба. Резиме за аплицирање на брод, нафтени платформи, бејбиситерки, фарми, градежни работници, молери, столари, водо...

Цена:600 ден.

Велес
 

Објавен на: 08.12.2014
Kreditne ponude financiranja za sve ponovno u hitnim slučajevima 24h

Pozdrav Sir / Madam
Potreban novac kredita između pojedinaca nositi s financijskim poteškoćama da konačno razbiti zastoja koje uzrokuju banke, po odbijanju vašeg zahtjeva datoteke k...

Цена:1 ден.

Велес
 

Објавен на: 04.09.2014
Оферта заеми между физически лица в рамките на 48 часа.

Първи законен кредит винаги е бил голям проблем за клиента с финансова нужда. Въпросът за кредит, както и безопасно прехвърляне на пари е нещо, което все повече са загрижени клиенти и търсят законе...

Цена:50 €

Велес
 

Објавен на: 28.06.2014
кредит за сите

Здраво г-дин / MS Дали ви треба финансирање, бидејќи ние сме тука да Ви даде кредит Затоа ве молам да ми кажете колку сакате тогаш јас сум тука за да ви даде на заем што го сакате. Ве молам контакт...

Цена:2 €

Велес
 

Објавен на: 01.02.2014
Понуда за заем помеѓу особено во 72 часа

По неколку години на користење пари во финансии, клиенти ни се наметнува да одат во мрежата за подобро да ги знаат нашите различни заем понуда. Па нека оваа публикација во вашата група да ги сподел...

Цена:50 €

Велес
 

Објавен на: 31.01.2014
Одговор на вашите финансиски грижи

Здраво, специјализирана во областа на кредитирање меѓу поединците , ние нудиме нашите услуги за сите поединци од добар карактер. Каматната стапка се движат од 2 до 3,5% на годишно ниво варира во за...

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 23.12.2013
Повеќе грижи за сите ваши финансиски Подготвен во 48 часа

Дали ви треба финансирање за вашиот дом, вашата работа, купи автомобил, купи мотор, да се изгради на вашиот бизнис на вашите лични потреби, повеќето од загриженоста лична повреда crdits € 2000...

Цена:10 €

Велес
 

Објавен на: 20.07.2013
За сите ваши потреби брзо заем

Дали ви треба финансирање за вашиот дом, вашиот бизнис, купи автомобил, да купат мотоцикл, до создавање на вашата компанија до вашите лични потреби повеќето лични интереси јас грант crdits € 2...

Цена:12 ден.

Велес
 

Објавен на: 17.07.2013
за сите вашата потреба за заем помеѓу особено

Треба финансирање за вашиот дом, вашата работа, купи автомобил, купи мотор, да се создаде вашата компанија за вашите лични потреби, повеќето лични интереси crdits даде € 2000 € 5.000.000,...

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 15.07.2013
Дали ви треба заем помеѓу особено?

Ви треба финансирање за вашиот дом, вашиот бизнис, да се купи автомобил, да купат мотоцикл, до создавање на вашата компанија за вашите лични потреби повеќе загрижува Дам лични crdits од 2000 €...

Цена:1 €

Велес
 

Објавен на: 08.07.2013
Заем понуда за сите

Ви треба финансирање за вашиот дом, вашиот бизнис, да се купи автомобил, да купат мотоцикл, за да создаде свој бизнис, за вашите лични потреби повеќе грижи Дам лични заеми од 2000-500000 €. Ко...

Цена:1 ден.

Велес
 

Објавен на: 05.07.2013
Заем понуда на пари за да ги исполни вашите соништа

Имам капитал кој ќе се користи за доделување посебни кредити краток и долг рок се движат од 1.500 € до 3.500.000 € за секој сериозен лицето кое бара заем. 2% камата годишно според сумата ...

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 04.07.2013
Поддршка и финансиска поддршка за сите ваши потреби

Поддршка и поддршка за сите ваши потреби, вашите планови и вашите клиенти, ти си уморен да биде одбиена од страна на банките, Потреба од
поддршка за консолидирање на вашиот долгови? Ви треба поддр...

Цена:1 ден.

Велес
 

Објавен на: 29.06.2013
Нудат заеми меѓу поединците

Здраво дами и господа
Соочени со економската криза во светот, ќе имаат проекти кои никогаш не се помири, бидејќи тие ќе немаат финансиски средства, но на банката ќе ве праша услови не може да се п...

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 14.05.2013
preveduvac angliski-makedonski i obratno/ преведувач англиски-македонски и обратно

Стручен превод.Судски превод.Симултан и консекутивен превод.

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 07.05.2013
Prevoz na patnici

Vrsam prevoz na patnici vo Grcija, Srbija, Bugarija, Kosovo, Albanija i Hrvatska

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 16.02.2013
превоз на патници

Вршампревоз на патници во Грција, Србија, Бугарија, Косово,Албанија и хрватска

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 16.02.2013
Лектура на македонски јазик

Лекторка по македонски јазик (со положен испит за вршење на дејноста) лекторира секаков вид текстови и содржини - напишани (но и преведени од друг) на македонски јазик: документи, реклами, презента...

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 23.08.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка