Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Часови програмирање C/C++/Java

Приватни часови по програмирање за програмски јазици C/C++/Java.

Загарантирано совладување на материјата!

Цена:400 ден.

Скопје
 

Објавен на: 28.07.2017
IZRABOTKA NA PVC PROZORI I VRATI SO VRVEN KVLITET

IZRABOTUVAM KVALITETNI PVC PROZORI I VRATI PO POVOLNA CENA NA PAZAROT. PROFILI SO BELA BOJA, KAFENA, SIVA, ZLATEN DAB I SL.
OKOVI OD GERMANSKO PROIZVODSRVO SO SERTIFIKAT ZA KVALITET. 5 KOMOREN PRO...

Цена:По договор

   

Објавен на: 09.07.2017
Сметководство и бесплатно отварање фирми

Друштво за финансиско-сметководствен консалтинг,со повеќе овластени сметководители и долгогодишно искуство на работа со домашни и странски фирми,Ви нуди бесплатна регистрација на фирми (ТП,ДОО,ДООЕ...

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 05.07.2017
Бесплатно отварање фирми и сметководство

Друштво за финансиско-сметководствен конасалтинг,во близина на железничка станица и беспалтен паркинг,со повеќе овластени сметководители и долгогодишно искуство на работа со домашни и странски фирм...

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 03.07.2017
ПРЕВОД АНГЛИСКИ-МАКЕДОНСКИ

Превод од англиски-македонски и обратно-170 ден
Превод од српски-македонски и обратно-150 ден.
Куцање на текстови-по договор

Цена:170 ден.

Скопје
 

Објавен на: 27.06.2017
Превод-ФРАНЦУСКИ ЈАЗИК

Дипломиран професор и преведувач по француски јазик преведува секаков вид на текстови од француски на македонски и обратно. Цена променлива и по договор.

Цена:250 ден.

   

Објавен на: 11.06.2017
Cohiba Esplendidos cubanski puri

Se prodavaat kubanski puri cohiba esplendidos, cela kutija ili na parce

Цена:1.200 ден.

   

Објавен на: 28.05.2017
Часови по англиски

Добро го познавам и пренесувам англискиот јазик. Имам дипломи. Држам часови за деца редовно и пред тест, преведувам од англиски на македонски и обратно, пишувам текстови и есеи.
Цената останува п...

Цена:150 ден.

Прилеп
 

Објавен на: 26.05.2017
Prevod od hrvatski jazik na makedonski jazik 071 277 738

Овластен судски преведувач од словенечки, хрватски, српски и црногорски јазик на македонски јазик и обратно.
Превод на документи од словенечки јазик, хрватски јазик, црногорски јазик и српски јази...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.05.2017
Prevod od srpski jazik na makedonski jazik 071 277 738

Овластен судски преведувач од словенечки, хрватски, српски и црногорски јазик на македонски јазик и обратно.
Превод на документи од словенечки јазик, хрватски јазик, црногорски јазик и српски јази...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.05.2017
Prevod od romanski jazik na makedonski jazik 071 277 738

Овластен судски преведувач од романски јазик на македонски јазик и обратно
Превод од романски јазик на документи и литература.
Контакт: 071277738
Viber: +38971277738

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.05.2017
Prevod od bugarski jazik na makedonski jazik 071 277 738

Овластен судски преведувач врши превод од турски јазик и бугарски јазик на македонски јазик и обратно.
Превод од турски јазик на документи и литература.
Превод од бугарски јазик на документи и ли...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.05.2017
Prevod od turski jazik na makedonski jazik 071 277 738

Овластен судски преведувач врши превод од турски јазик и бугарски јазик на македонски јазик и обратно.
Превод од турски јазик на документи и литература.
Превод од бугарски јазик на документи и ли...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.05.2017
Prevod od slovacki jazik na makedonski jazik 071 277 738

Овластен судски преведувач од словачки и унгарски јазик на македонски јазик и обратно
Превод од словачки јазик на документи и литература.
Превод од унгарски јазик на документи и литература
Конт...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.05.2017
Prevod od ungarski jazik na makedonski jazik 071 277 738

Овластен судски преведувач од словачки и унгарски јазик на македонски јазик и обратно
Превод од словачки јазик на документи и литература.
Превод од унгарски јазик на документи и литература
Конт...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.05.2017
Prevod od spanski jazik na makedonski jazik 071 277 738

Овластен судски преведувач врши превод на документи од шпански јазик на македонски јазик и обратно.
Брз и професионален превод.
Тим од Italian, Spanish native speakers.
Македонски - Италијански ...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.05.2017
Prevod od norveski jazik na makedonski jazik 071 277 738

Овластен судски преведувач од дански, шведски и норвешки јазик на македонски јазик и обратно
Превод од дански јазик на документи и литература.
Превод од норвешки јазик на документи и литература
...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.05.2017
Prevod od danski jazik na makedonski jazik 071 277 738

Овластен судски преведувач од дански, шведски и норвешки јазик на македонски јазик и обратно
Превод од дански јазик на документи и литература.
Превод од шведски јазик на документи и литература
...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.05.2017
Prevod od svedski jazik na makedonski jazik 071 277 738

Овластен судски преведувач од дански, шведски и норвешки јазик на македонски јазик и обратно
Превод од дански јазик на документи и литература.
Превод од шведски јазик на документи и литература
...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.05.2017
Prevod od holandski jazik na makedonski jazik 071 277 738

Овластен судски преведувач врши превод на документи од холандски јазик на македонски јазик и обратно.
Контакт тел: 071277738
Viber: +38971277738
Email: mirjanamiskoska@gmail.com

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.05.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка