Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Велес
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО


Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Se prodava dukan

se prodava dukan od 14m2 vo trgovskiot vo veles na prvi kat pogoden za kancelarija

Цена:По договор

Велес
14 m2
 

Објавен на: 12.01.2018
Se prodava ili izdava deloven objekt vo Veles

se prodava ili izdava deloven prostor od vkupna povrsina 9000m2,istiot moze da bide i delliv soglasno potrebite.Poseduva sopstvena trafostanica,rampa za utovar i istovar.Se naoga vo poranesnata fab...

Цена:По договор

Велес
9000 m2
 

Објавен на: 22.04.2015
SE PRODAVA DUKAN OD 66m2 VO CENTAROT NA VELES

SE PRODAVA DUKAN OD 66m2 NA ULICA STRASO PINDJUR BR.1 VO STROGIOT CENTAR NA VELES(SEGA PRODAVNICA NA ONE).
DUKANOT RASPOLAGA SO:
-PARNO GREENJE
-DVA SANITARNI JAZLI

Цена:По договор

Велес
66 m2
Плочки
Парно греење

Објавен на: 20.03.2014
PRODAVAM DELOVEN OBJEKT - ITNO!!!

SE PRODAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN OBJEKT od 2500 metri kvadratni, vo industriskata zona na Veles. Mestopolozbata na objektot e vo neposredna blizina na prviot vlez vo gradot od avtopatot Skopje-Veles....

Цена:По договор

Велес
2500 m2
Плочки
 

Објавен на: 19.12.2013
grajga

prodavam obla grajga cena po dog

Цена:По договор

Велес
150 m2
Паркет
 

Објавен на: 31.07.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка