Se prodava itno deloven objekt

ЦЕНА: По договор

Se prodava itno deloven objekt


Itno se prodava
Deloven objekt izgraden od crvrsta gradba so vgraduvani energetski materijali.
Bruto povrzina nad 1400 m2.
Se naoga na samata ulica Butelska na odalecenost samo 400 metri od obikolnicata na grad Skopje.
Najgolemiot del od objektot voopsto ne e koristen skoro nov.
POSEDUVAME KOMPLETNA DOKUMENTACIJA.
Odoborenie za gradba,
Imoten list.
Sopstven teretni lift.
Gradski vodovod i odvod.
Cena 480 evra m2 + 5 % DDV
OBJEKTOT GI ISPOLNUVA USLOVITE ZA PROIZVODSTVO I SKLADIRANJE NA PROZVODITE SO POGOLEMA VREDNOST.

Kontakt telefon
075 442 101
071 356 104
077 400 776Име:
Град:
Skopje
Телефон:
075442101
Објавен на:
15.12.2021

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Petre Petrev
Град:
Skopje
Телефон:
075442101
Објавен на:
15.12.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка