Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО


Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
СЕ ПРОДАВА ОБЈЕКТ ВО ЦЕНТАРОТ НА СТРУМИЦА

Многу поволно се продава деловен објект лоциран на самот плоштад во Струмица, со катност - приземје + кат + кат + поткровје, кој во моментот работи како Хотел под име ХОТЕЛ 404 комплет опремен, а с...

Цена:По договор

Струмица
472 m2
Плочки
Парно греење

Објавен на: 22.07.2015
Дукан за секоја намена

Во строг центар на Струмица (Бул.М.Тито) се продава дукан од 53 м.кв.со санитарен дел.Просторот е подоген за секоја намена.

Цена:215.000 €

Струмица
53 m2
Плочки
 

Објавен на: 22.07.2015
Se prodavaat novi dukani vo Aerodrom na mnogu prometna ulica

Dukanite se vednas vsellivi so imoten list. Raspolagame so kvadratura od 39m2; 98m2; 135m2; 152m2. Nameneti se za sekakva dejnost i se so golemi izlozi.Cenata e 1500eur m2.

Цена:1.500 €

Скопје
 

Објавен на: 20.07.2015
Продавам канцеларија во Мавровка

Се продава деловен простор во ДТЦ Мавровка.30m2 на 3ти спрат.Наместен,со клима.Супер поглед, на Г. ЦЕНА по договор.

Цена:24.000 €

Скопје
30 m2
Плочки
 

Објавен на: 20.07.2015
itno prodavam baraka

Itno se prodava baraka vo naselba Lisice, na posledna 7-ca.Barakata e 70 m2, so garaza od 15 m2 i plac od 260 m2.Markica za gradba P+1+P (8.90 m visina)Pogodno i za deloven prostor.Cena podogovor.M...

Цена:1 ден.

Скопје
70 m2
Паркет
 

Објавен на: 17.07.2015
Деловен простор

Продавам / менувам за стан / издавам деловен простор

Цена:По договор

Скопје
26 m2
 

Објавен на: 12.07.2015
ZELEZNI ZASTITNI OGRADI RESETKI ZA PROZORI I VRATI STAN KUKA

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA KOVANI I ALUMINSKI OGRADI SPALNA SOBA MASI KLUPI STOLCINJA SANGOVI MEBEL SOBI OD KOVANO ZELEZO OGRADI I VRATI NASTRESNICI TENDI SO LEKSAN HALI KONSTRUKCII SO REBROVAN PLA...

Цена:50 €

Скопје
85 m2
Паркет
 

Објавен на: 22.06.2015
СЕ ПРОДАВА ДУЌАН ВО ЦЕНТАР

ВО БЛИЗИНА НА КАТОЛИЧКА ЦРКВА СЕ ПРОДАДАВА ДУЌАН ОД 32М2, НА ПРИЗЕМЈЕ СО ИЗЛОГ, ПАРНО, ВСЕЛИВ ВЕДНАШ. Ш.713

Цена:35.900 €

Скопје
32 m2
Плочки
Парно греење

Објавен на: 17.06.2015
Prodavam dukan 23 m2 vo Kisela voda-rampa ili menuvam

Prodavam dukan 23m2 na prizemje vo T.C.Stara rampa (ul.Ivan Kozarov 24) vo DTC, so zastitni resetki,sanitaren cvor. Cist imoten list.
Dobar za kancelarija,knigovodstveno biro ,frizernica i sl.
Mo...

Цена:25.000 €

Скопје
23 m2
Плочки
 

Објавен на: 05.06.2015
Prodavam dukan 23m2 vo K.Voda (Trgovski centar) na prizemje

Prodavam dukan 23m2 vo Trgovskiot centar posle Stara rampa,na pocetok na Kisela voda,5 minuti od Centar.Na prizemje.
Zatitna metalna resetka, zaseben sanitaren cvor,prostor za mala cajna kujna.
D...

Цена:25.000 €

Скопје
23 m2
Плочки
 

Објавен на: 05.06.2015
ВО ЦЕНТАР СЕ ПРОДАВА СТАН

ВО ЦЕНТАР ВО БЛИЗИНА НА СОБОРНИОТ ХРАМ СЕ ПРОДАВА 58М2 СТАНБЕНА + 10М2 ДВЕ ТЕРАСИ + 6М2 ПОДРУМ, МОМЕНТНО СО ЕДНА СПАЛНА СО МОЖНОСТ ЗА ПРЕАДАПТИРАЊЕ НА УШТЕ ЕДНА , НА 5/6 КАТ, ОРИЕНТИРАН Ј/З, ВЕДН...

Цена:71.500 €

   

Објавен на: 03.06.2015
СЕ ПРОДАВА ЛОКАЛ 22М2 ВО ЦЕНТАР

ВО ЦЕНТАР ВО БЛИЗИНА НА ВУЧКО СЕ ПРОДАВА 22М2 ЛОКАЛ СО ИЗЛОГ. Ш.685

Цена:26.500 €

Скопје
22 m2
Плочки
Парно греење

Објавен на: 28.05.2015
Prodavam dukan vo Avtokomanda 27m2- 22.000€

Itno prodavam dukan od 27m2 vo Avtokomanda idealen za kancelarija. Dukanot e renoviran so pvc prozor i vrata.

Цена:22.000 €

Скопје
27 m2
Плочки
 

Објавен на: 27.05.2015
site kategorii

prodavam plac od 20 dekari so deloven prostor od 250 kvadrati pogoden za etno restoran

Цена:По договор

Прилеп
 

Објавен на: 26.05.2015
СЕ ПРОДАВА ЛОКАЛ ВО АЕРОДРОМ - ЦЕНА ПОВОЛНА

ВО НЕПОСРЕДНА БЛИЗИНА НА ЖЕЛЕЗНИЧКА СТАНИЦА, СЕ ПРОДАВА 40m2 ЛОКАЛ СО ДВА ФИЗИЧКИ ВЛЕЗА, ИЗЛОГ, САНИТАРЕН ЧВОТ. Ш.666

Цена:36.000 €

Скопје
40 m2
Плочки
 

Објавен на: 14.05.2015
СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР НА ГРАНИЧЕН ПРЕМИН ДЕВЕ БАИР (инфо)


СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР НА ГРАНИЧНИОТ ПРЕМИН ДЕВЕ БАИР.
- ПРОСТОРОТ Е СО ВКУПНА ПОВРШИНА ОД 88М2.
КОНТАКТ ТЕЛЕФОН ЗА ЦЕНА И ИНФОРМАЦИИ (Љупчо) : 070-338-881

Цена:По договор

Крива Паланка
88 m2
 

Објавен на: 07.05.2015
СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР НА ГРАНИЧЕН ПРЕМИН ЌАФАСАН. (инфо)

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР НА ГРАНИЧЕН ПРЕМИН ЌАФАСАН.
ПРОСТОРОТ Е СО ВКУПНА ПОВРШИНА ОД 95М2 ОД КОИ :
КАНЦЕЛАРИСКИ ПРОСТОР ОД 55 М2
ПОДРУМ ОД 40 М2.

Цена:По договор

Струга
95 m2
 

Објавен на: 07.05.2015
СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР СО ТЕРМИНАЛ И МАГАЦИН ВО БИТОЛА.

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО БИТОЛА СО ПОВРШИНА :
16930 М2 ШПЕДИТЕРСКИ ТЕРМИНАЛ
920 М2 МАГАЦИН
330 М2 ДЕЛОВЕН КАНЦЕЛАРИСКИ ПРОСТОР.

Цена:По договор

Битола
16930920330 m2
Парно греење

Објавен на: 07.05.2015
prodavam kompletna pecatnica

prodavam kompletna pecatnica:
- off-set masina;
- profesionalen noz;
- bigerica i perforirka;

Цена:20.000 €

Битола
25 m2
Плочки
Парно греење

Објавен на: 07.05.2015
Prodavam dukan

Prodavam dukan-deloven prostor od 80 m2 vo Centar Tel.071332584

Цена:По договор

Скопје
80 m2
Ламинат
Парно греење

Објавен на: 06.05.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка